Lifthotel

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Kirchberg in Tirol
Ubytování Lifthotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 5 364 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lifthotel s přátelskou atmosférou a chutnou kuchyní vám pomůže zapomenout na každodenní shon. Vydejte se do nedotčené přírody po značených turistických a cyklistických trasách různých úrovní a potom si dopřejte relax v hotelovém wellness.

Popis stravování

all inclusive

Popis ubytování

Dopravní spojenínejbližší nádraží: Kirchberg (800 m), Kitzbühel (6 km). Vzdálenost z Prahy: 490 km, z Brna: 480 km.Vybavení92 pokojů, recepce, místnost s TV, společenská místnost, restaurace, 2 bary, kavárna, sluneční terasa, zahrada, relaxační louka (slunečníky a lehátka), 3 výtahy; parkoviště v ceně, garáž 6 €/den.Dvoulůžkové pokoje DZtyp Tirol, 25 m²; telefon, rádio, TV/satelit, bezpečnostní schránka, fén, vana nebo sprcha/WC, balkon, přistýlka nebo rozkládací gauč.Rodinné pokoje FZtyp Kirchberg nebo Hahnenkamm, 40 m², vybavené jako DZ.Stravováníall inclusive: snídaně formou bohatého bufetu, obědový balíček, odpoledne káva a moučník (15-16.30), servírovaná večeře o 3 chodech. Nápoje, např. točené pivo, stolní víno, místní nealkoholické nápoje, voda, káva/čaj (10-22 hod.; žádné lihoviny, ne na hotelovém baru). Stravování začíná v den příjezdu kávou/moučníkem a končí v den odjezdu snídaní.Pro děti2 dětské herny, dětské hřiště, dětské menu. Vysoká židlička a dětská postýlka v ceně.Wellnessv ceně: sauna, infračervená kabina, relaxační místnost. Za poplatek: masáže a kosmetika v partnerském hotelu Kroneck.Sport v ceněstolní tenis.Sport za poplatekkulečník. Sportovní obchod s půjčovnou kol přímo u hotelu.Tipy a radydětský program v červenci a srpnu a túry organizované místním turistickým spolkem (dle vývěsky v místě). Pobytová taxa se platí v místě. Domácí zvíře 8 €/den (na vyžádání předem).

Popis lokality ubytování

Polohana klidném místě, centrum 800 m, veřejné koupaliště/koupací jezero 600 m; nadmořská výška hotelu: 860 m.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.