Lofer - lyžování v Alpách - pension, děti zdarma, skipas v ceně ...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salcbursko, Lofer
Ubytování Pension
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 6 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

2 děti do 12 let - vše zdarma v mimosezónu Krásné lyžování v Alpách v oblíbeném lyžařském středisku (54 km tratí, 5 lanovek, 7 vleků) s novými lanovkami pod štítem Loferer Steinberge (2.513 m) nad letoviskem Lofer v Saalachtalských Alpách. Výhodná akce děti zdarma. Skipas platí také v nedalekém půvabném středisku Unken (4 dlouhé vleky, 12 km sjezdovek). Od zimy 2012 otevřena nová moderní kabinová lanovka, v zimě 2013 se otevřela další velká sedačková lanovka. Díky velkému množství sněhových děl a velice dobrým sněhovým podmínkám (mikroklima) se zde lyžuje od prosince do Velikonoc.

Děti (které nedosáhly 13 let a mladší jedoucí se 2 rodiči) obdrží v mimosezónu služby jako rodiče (skipas na celý pobyt, ubytování na přistýlce v pokoji rodičů, dětskou porci stravy aj.) zdarma.

Je zde možnost využít výhodné ceny za týdenní pobyt a během něj navštívit některé z nedalekých velkých středisek (Saalbach - Hinterglemm, Zell am See – Kaprun). I při zakoupení jednodenního skipasu pro některé „superstředisko“ vychází cena pobytu pro rodinu velmi příznivě. Doporučujeme navštívit supermoderní termální lázně se soustavou bazénů a saun v nedalekém Bad Reichenhallu.

Lofer patří k velmi blízkým alpským střediskům. Je zde možné lyžovat ještě v den odjezdu, a přesto se v odpovídající čas vrátit domů. Zájemci si přímo v Lofru mohou zakoupit na den odjezdu výhodný jednodenní rodinný skipas a lyžování si tak prodloužit. Například jednodenní rodinný skipas pro 2 dospělé a 2 děti (do 15 let) pořídíte cca od €90.

Ubytování zajišťujeme v alpském městečku Lofer ve vzdálenosti 400 – 600 m od lanovky (z centra městečka vede kabinová lanovka na středisko Loferer Alm), nedalekém St. Martinu (cca 2 km od lanovky v Lofru, skibus v ceně) a okolních, menších letoviscích (do 10 km od lanovek). Jsou zde desítky hotelů, penzionů a apartmánů. Přesný název hotelu, či penzionu zašleme v nabídce dle volné kapacity. Nejdříve (mnohdy již v září) se vyprodají ubytovací kapacity přímo v Lofru a následně st. Martinu). Kdo zaváhá, bydlí sice pěkně, ale většinou přece jen dále od lanovek. Skibus je v ceně pobytu.


{{clanek:skimapa-lofer-unken}}


Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 440 km z Prahy 420 km

Popis stravování

snídaně (většinou formou menšího bufetu)

Popis ubytování

POLOHA: Rodinné penziony v Lofru, St. Martinu a okolních střediscích. Ubytování zajišťujeme v: >alpském městečku Lofer ve vzdálenosti 400 – 600 m od lanovky (z centra vede kabinová lanovka na středisko Loferer Alm)>nedalekém St. Martinu (cca 2 km od lanovky v Lofru)>okolních, menších letoviscích (do 10 km od lanovek)Jsou zde desítky penzionů, název penzionu upřesňujeme až v nabídce dle volných kapacit. Nejdříve (mnohdy již v září) se vyprodají ubytovací kapacity přímo v Lofru a následně st. Martinu. Kdo zaváhá, bydlí sice pěkně, ale většinou přece jen dále od lanovek. Skibus je v ceně pobytu.VYBAVENÍ: společenská místnost (zde se podávají snídaně), lyžárna, parkoviště. POKOJE: Dvoulůžkové pokoje (některé s přistýlkami) se sociálním zařízením sprcha/WC, některé s balkónem.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.