Lofer - lyžování v Alpách - Post, děti zdarma, skipas v ceně ...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salcbursko, Lofer
Název ubytování Alpy - Lofer - Zur Post
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 10 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

2 děti do 12 let - ubytování a skipas zdarma, platba jen za stravu
Krásné lyžování v Alpách v oblíbeném lyžařském středisku (54 km tratí, 5 lanovek, 9 vleků) s novými lanovkami pod štítem Loferer Steinberge (2 513 m) nad letoviskem Lofer v Saalachtalských Alpách. Výhodná akce děti zdarma. Od zimy 2012 otevřena nová moderní kabinová lanovka, v zimě 2013 se otevřela další velká sedačková lanovka. Díky velkému množství sněhových děl a velice dobrým sněhovým podmínkám (mikroklima) se zde lyžuje od prosince do Velikonoc. Ideální, pro rodiny velice výhodná lyžařská dovolená v Alpách.

Děti (které nedosáhly 13 let a mladší jedoucí se 2 rodiči) obdrží služby jako rodiče - skipas na celý pobyt, ubytování na přistýlce v pokoji rodičů zdarma. Hradí pouze stravu.

Je zde možnost využít výhodné ceny za týdenní pobyt a během něj navštívit některé z nedalekých velkých středisek (Saalbach - Hinterglemm, Zell am See – Kaprun). I při zakoupení jednodenního skipasu pro některé „superstředisko“ vychází cena pobytu pro rodinu velmi příznivě. Doporučujeme navštívit supermoderní termální lázně se soustavou bazénů a saun v nedalekém Bad Reichenhallu.

Lofer patří k velmi blízkým alpským střediskům. Je zde možné lyžovat ještě v den odjezdu, a přesto se v odpovídající čas vrátit domů. Zájemci si přímo v Lofru mohou zakoupit na den odjezdu výhodný jednodenní rodinný skipas a lyžování si tak prodloužit. Například jednodenní rodinný skipas pro 2 dospělé a 2 děti (do 15 let) pořídíte od cca €100.

Ubytování zajišťujeme v alpském městečku Lofer ve vzdálenosti 400 – 600 m od lanovky (z centra městečka vede kabinová lanovka na středisko Loferer Alm), nedalekém St. Martinu (cca 2 km od lanovky v Lofru, skibus v ceně) a okolních, menších letoviscích (do 10 km od lanovek). Jsou zde desítky hotelů, penzionů a apartmánů. Přesný název hotelu, či penzionu zašleme v nabídce dle volné kapacity. Nejdříve (mnohdy již v září) se vyprodají ubytovací kapacity přímo v Lofru a následně st. Martinu). Kdo zaváhá, bydlí sice pěkně, ale většinou přece jen dále od lanovek. Skibus je v ceně pobytu.


{{clanek:skimapa-lofer-unken}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 440 km z Prahy 420 kmz Ostravy 610 km

Popis stravování

polopenze: snídaně formou bufetu,večeře menu o 3 chodech (místní i mezinárodní kuchyně, saláty)

Popis ubytování

POLOHA: Gasthof*** Post je romantický, stylový gasthof v centru malého střediska St. Martin (necelé 2 km od Lofru). Náměstíčko, obchůdky a skibus před gasthofem.VYBAVENÍ: krásná restaurace, společenská místnost, lyžárna POKOJE: hezké, stylové dvoulůžkové pokoje s 1 – 2 přistýlkami, sprcha/WC, TV
V případě obsazené kapacity můžeme nabídnout ubytování stejné kategorie v: >alpském městečku Lofer (z centra vede kabinová lanovka na středisko Loferer Alm)>nedalekém St. Martinu (cca 2 km od lanovky v Lofru)>okolních, menších letoviscích (do 10 km od lanovek)Je zde několik dalších gasthofů/hotelů***, jejich upřesnění je možné dle volných kapacit. Oblíbený gasthof*** Salzburgerhof bývá velice brzy vyprodaný, mnohdy již v září, poté se vyprodají další ubytovací kapacity přímo v Lofru a následně st. Martinu a okolí. Kdo zaváhá, bydlí sice pěkně, ale většinou přece jen dále od lanovek.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.