Nassfeld a Lienzské Dolomity - Erlenhof - skipas a aquapar...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Nassfeld Hermagor
Název ubytování Erlenhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 9 380 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Krásný lyžařský zájezd do excelentních lyžařských středisek Korutanských Alp a Lienzských Dolomit. Cílem je nejlepší korutanské lyžařské středisko Nassfeld a krásné středisko Zettersfeld v Lienzských – 2.000 m. Moderní Zettersfeld nabízí necelých 30 km sjezdovek ve výšce až 2.300 m, 4 lanovky a několik vleků. K tomu doslova pohádkový výhled na Lienzské Dolomity. Supeskipas platí také na další vysokohorská střediska (např. Matrei Grossglockner 2.630 m aj.), sníh je tudíž zajištěn. Ubytování v lux hotelu **** Erlenhof v alpském letovisku Kötschach - Mauthen, cca 22 km od Nassfeldu. Do Zettersfeldu je to o 5 km dále, ale návštěva Lienzských Dolomitů stojí rozhodně za to. Zajištěno také plavání a relax - všichni hosté hotelu Erlenhof mají vstup do místní Aquareny zdarma.

{{clanek:skimapa-Nassfeld}}
{{clanek:skimapa-zettersfeld}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 7.15 hod. od železničního nádraží Ostrava-Vítkovice. Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno (naproti pekárny Delta). Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny v "Důležitých informacích".

Popis stravování

Polopenze snídaně formou bohatého italsko – rakouského bufetu večeře výběr z měnu Snídaně a večeře se podávají vždy v hlavní budově.

Popis ubytování

POLOHA: krásný, u turistů i lyžařů oblíbený hotel**** Erlenhof leží v letovisku Kötschach – Mauthen, pod čarokrásnými štíty jižních vápencových Alp.VYBAVENÍ: recepce, restaurace (v hlavní budově), menší finská sauna, fittness, stolní tenis, Wi-fi. Hosté mají v ceně zdarma vstup do Aquareny (vzdálené cca 1 km cestou přes městečko). Před hotel zastavuje skibus na Nassfeld (pokud by někdo nechtěl jet na Dolomity, může zvolit individuální výjezd na Nassfeld). V Erlenhofu ochutnáte speciality majitele Franze Guggenbergera, který se řemeslu vyučil v nejznámějších italských kuchyních. Hotel se taktéž specializuje na nabídku speciálních piv z místního pivovaru (doporučujeme, chuť skvělá, cena přiměřená).POKOJE: Erlenhof se skládá z: >hlavní budovy (hotel ****)>vedlejší dependance (pěkný, dobře vybavený Stammhaus ***) Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou/WC, kabelovou TV, fénem, tresorem. Pokoje mají připojení na internet, větší část pokojů je s balkonem..> Dvoulůžkový pokoj standard, některé s možností jedné přistýlky, v depandanci> Dvoulůžkový pokoj standard, některé s možností 1-2 přistýlek, jen v hlavní budově> Větší vícelůžkové pokoje, 35 -50m², max. obsazenost 5 osob / min. obsazenost 4 osoby / v pokoji 3 plně platící dospělé osoby, jen v hlavní budově, množství těchto pokojů je omezené

Program zájezdu

1. den

Odjezd v 7.15 z parkoviště vedle nádraží ČD Ostrava – Vítkovice přes Olomouc a Brno do Rakouska. Večer příjezd do hotelu k večeři a ubytování.

2. den

Ráno odjezd na Nassfeld na celodenní lyžování. Odpoledne návrat do Kötschachu, možnost koupání v Aquareně.

3. den

Celodenní lyžování v Lienzských Dolomitech, středisku Zettersfeld nad historickým Lienzem. Při příjezdu do Kötschachu možnost koupání v Aquareně.

4. den

Celodenní lyžování v Nassfeldu. Odpoledne po lyžování odjezd přes Vídeň, Brno (zde po 23 hodině), Olomouc na ostravsko.

5. den

Velmi brzy ráno příjezd do Ostravy (dle stavu silnic).Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.