Nassfeld a Lienzské Dolomity - Erlenhof - skipas a aquapar...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Nassfeld Hermagor
Název ubytování Erlenhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 8 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Výhodný předvánoční lyžařský zájezd do Korutanských Alp a Lienzských Dolomit. Cílem je nejlepší korutanské lyžařské středisko Nassfeld a krásné středisko Zettersfeld v Lienzských Dolomitech. V Nassfeldu najdete přes 110 km excelentních sjezdovek, 13 lanovek, 17 vleku, to vše ve výšce 1.000 – 2.000 m. Moderní Zettersfeld nabízí necelých 30 km sjezdovek ve výšce až 2.300 m, 4 lanovky a několik vleků. K tomu nezapomenutelný výhled na Dolomity a čarokrásné vánoční trhy v centru romantického Lienzu. Supeskipas platí také na další vysokohorská střediska (např. Matrei Grossglockner 2.630 m aj.), sníh zajištěn. Ubytování v lux hotelu **** Erlenhof v Kötschachu. Zajištěno také plavání a relax - všichni hosté hotelu Erlenhof mají vstup do místní Aquareny zdarma.

Zájezdy CK TURISTA mířily na slavný Nassfeld již v minulých letech. Vždy z hotelů u jezera Millstättersee, což bylo „poměrně“ daleko. Nyní jsou ůčastníci ubytování v krásném alpském letovisku Kötschach-Mauthen, cca 23 km od Nassfeldu. Do Zettersfeldu je to o 5 km dále, ale návštěva Lienzských Dolomitů stojí rozhodně za to.
{{clanek:skimapa-Nassfeld}}
{{clanek:skimapa-zettersfeld}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 7.30 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny v "Důležitých informacích".

Popis stravování

Polopenze snídaně formou bohatého italsko – rakouského bufetu večeře výběr z měnu Snídaně a večeře se podávají vždy v hlavní budově.

Popis ubytování

POLOHA: krásný, u turistů i lyžařů oblíbený hotel**** Erlenhof leží v letovisku Kötschach – Mauthen, pod čarokrásnými štíty jižních vápencových Alp.VYBAVENÍ: recepce, restaurace (v hlavní budově), menší finská sauna, fittness, stolní tenis, Wi-fi. Hosté mají v ceně zdarma vstup do Aquareny (vzdálené cca 1 km cestou přes městečko). Před hotel zastavuje skibus na Nassfeld (pokud by někdo nechtěl jet na Dolomity, může zvolit individuální výjezd na Nassfeld). V Erlenhofu ochutnáte speciality majitele Franze Guggenbergera, který se řemeslu vyučil v nejznámějších italských kuchyních. Hotel se taktéž specializuje na nabídku speciálních piv z místního pivovaru (doporučujeme, chuť skvělá, cena přiměřená).POKOJE: Erlenhof se skládá z: >hlavní budovy (hotel ****)>vedlejší dependance (pěkný, dobře vybavený Stammhaus ***) Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou/WC, kabelovou TV, fénem, tresorem. Pokoje mají připojení na internet, větší část pokojů je s balkonem.>Dvoulůžkový pokoj standard, některé s jednou přistýlkou, v hlavní budově i depandanci>Větší vícelůžkové pokoje, 35 -50m², max. obsazenost 5 osob / min. obsazenost 4 osoby / v pokoji musí být 3 plně platící dospělé osoby, jen v hlavní budově, množství těchto pokojů je omezené

Program zájezdu

1. den

Odjezd v 7.30 z parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556/124) přes Olomouc a Brno do Rakouska (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích"). Večer příjezd na ubytování a večeři.

2. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na Nassfeld na celodenní lyžování. Odpoledne návrat naším autobusem do Kötschachu, možnost koupání v Aquareně. Večeře.

3. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování v Lienzských Dolomitech, středisku Zettersfeld nad Lienzem. Cestou z lyžování krátká návštěva pohádkových vánočních trhů. Při příjezdu možnost koupání v Aquareně. Večeře.

4. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování v Nassfeldu. Odpoledne, po lyžování, odjezd přes Vídeň, Brno (zde kolem 23 hodiny), Olomouc na ostravsko.

5. den

Nedlouho po půlnoci příjezd do Ostravy (dle stavu silnic). Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.