Naturerlebnisdorf Kehlbachwirt

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko
Název ubytování Naturerlebnisdorf Kehlbachwirt
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 401 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: dětské hřiště a herna. Dětská postýlka do 2 let zdarma (rezervace v CK).

Popis stravování

Stravování: polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, pozdní snídaně do 10.30 h. K večeři výběr z menu o 3 chodech a saláty formou bufetu. 16.00-17.00 h. zákusek.

Popis ubytování

USPuprostřed národního parku Vysoké Taury v blízkosti jezera

ideální pro pěší turistikuPopis hoteluUprostřed národního parku Vysoké Taury v blízkosti jezera. Ideální pro pěší turistiku.Vybavení30 pokojů, 2 restaurace, bar, výtah, hospůdka se zahradou. Louka na opalování s lehátky a slunečníky.Ubytování (A)Dvoulůžkové pokoje (A2C/A3C): pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, kab. TV, trezorem, některé pokoje s balkonem.
Jednolůžkové pokoje (A1F): vybavení jako A2C.
Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (přistýlky nebo rozkládací pohovka), cca 30 m2, vybavení jako A2C.
Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.Sport/aktivityzdarma: stolní tenis, lukostřelba, túry s průvodcem, kola k zapůjčení (dle dostupnosti).InternetWiFi zdarma.Wellnesszdarma: 3 x týdně infračervená kabina, finská sauna a parní lázeň. Za poplatek: masáže.Další výhodykarta výhod Sommer Package Top Fun+Card zdarma (dle programu od května do října resp. někdy jen jednotlivé měsíce) s rozsáhlým aktivním programem (některé za příplatek) a slevami na různé lanovky. Přírodní koupaliště u jezera v Niedernsill (cca 300 m) a koupaliště Hinkelsteinbad Piesendorf (cca 3,5 km) zdarma.Infoparkování: parkoviště zdarma, garáž cca 8 €/den; domácí zvíře: na vyžádání, cca 10 €/den (max. 2); lázeňská taxa: cca 1,10 €/den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.Ušetřete (A)Sleva za včasnou rezervaci: 5% sleva při rezervaci do 15.4.2019.
Výhodný termín: 6+1 zdarma při pobytu 7.6.-6.7.2019 a 24.8.-21.9.2019.Dětská sleva (A)A2C: 2 dosp. + 1 dítě (2-11,99 let) 100% na přistýlce. A2D: 2 dosp. + 1-2 děti (2-5,99 let) 100% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohaslunná a klidná, v blízkosti centra obce. Městečko Niedernsill leží na úpatí národního parku Vysoké Taury.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Rakouský venkov okouzlí tradicemi nejen o Velikonocích Rakušané se rádi pochlubí zručností svých předků, vystavují na obdiv kdejaké vesnické artefakty a s pompou oslavují církevní svátky. Ani na své významné místní osobnosti nezapomínají. Ne že by každá ves usilovala o nějaký věhlas, ale historie se nemá zapomínat.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.