Penzion Koidl

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko - Maria Alm - Hochkönig
Název ubytování Penzion Koidl
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 096 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: dětské hřiště. Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání.

Popis stravování

Stravování: polopenze. Bohatá snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 3 chodech, 6x týdně salátový bufet. 1x týdně večer s grilováním (dle počasí), vepřové koleno nebo žebírka. Jsou využívány potraviny z vlastní produkce penzionu. K večeři nápoj zdarma, např. 0,25 l vína, voda, limonáda nebo 1x 0,5 l piva.

Popis ubytování

USPútulný penzion na ideálním místě pro pěší turistiku

bonusová karta Hochkönig Card zdarmaPopis hoteluÚtulný penzion na ideálním místě pro pěší turistiku. Bonusová karta Hochkönig Card zdarma.Vybavenípenzion se 14 pokoji svým hostům nabízí jídelnu, resp. společenskou místnost. Letní terasa, louka s lehátky a slunečníky.Ubytování (A)Dvoulůžkové pokoje (A2B): jsou vybaveny sprchou, WC, kabel. TV.
Dvoulůžkové pokoje (A2C): vybavení jako A2B, navíc balkon.
Rodinné pokoje (A2D): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (patrová postel, do 11 let), vybavení jako A2B.InternetWiFi zdarma v celém hotelu.Wellnessza poplatek: sauna a parní lázeň. (1x týdně zdarma).Další výhodyHochkönigCard zdarma s množstvím výhod a slev u smluvních partnerů (např.: použití lanovek v Maria Almu, Dientenu a Mühlbachu, využití turistického autobusu, 1x cesta lanovkou na Biberg, vstup do koupališť v Maria Almu a Mühlbachu, využití tenisových kurtů v Maria Almu a Mühlbachu a mnoho dalšího).Infoparkování: parkoviště zdarma; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Saalfelden zdarma (nutná rezervace předem přímo v penzionu); domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1,55 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci.Ušetřete (A)Sleva za včasnou rezervaci: 5% při rezervaci do 28.2.2019 a pobytu v termínu 15.6.-13.9.2019.Dětská sleva (A)A2C: 2 dosp. + 1 dítě (2-6,99 let) 100% na přistýlce. A2D: 2 dosp. + 1-2 děti (2-6,99 let) 100% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeUbytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohapenzion leží na slunném místě s výhledem na okolní pohoří. Centrum obce Maria Alm je vzdáleno cca 800 m, jezero ke koupání cca 6 km. Volnočasové centrum s koupalištěm cca 2 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.