Penzion Lindbichler

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Horní Rakousy - Pyhrn - Gebiet - Hinterstoder
Název ubytování Penzion Lindbichler
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 1 995 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Sport: běžecké tratě,tenisová hala

Popis ubytování

PopisUbytování: ubytování v penzionu turistického typu ve 2 - 6 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, většinou s balkonem.Některé rodinné pokoje jsou prodávány jako samostatné pokoje se společným sociálním zařízením pro 2 pokoje. Pokoje pak mají většinou menší obývací místnost ve které se nachází sezení s TV, radiem a případně vstupem na balkon.V penzionu je prostorná jídelna, která slouží též jako společenská místnost, bar s posezením, dětský koutek. Za poplatek pak sauna a infrasauna. Připojení k WiFi v prostorách u recepce a vstupní haly zdarma. Parkování přímo u penzionu. Vzdálenost od lanovek cca 7 km, doprava skibusem možná na základě předchozího objednání.Pokoje ve vedlejší budově, lze rezervovat též jako apartmány s vlastním vařením. Apartmány mají vybavenou kuchyňskou linku, která je součástí obývacího pokoje, 1x ložnici s manžeslkou postelí a 1x dětský pokoj s palandou, WC, sprchu, balkon.Přístupová cesta k penzionu vede pozvolným táhlým stoupáním a sněhové řetězy s sebou nutné!!!
Stravování: zajištěno v jídelně penzionu formou polopenze - bufetové snídaně (8,00 - 8,45 hod), večeře jednotné 2 chodové menu (polévka, hlavní jídlo), salátový bufet.Doprava: je zajišťována zahraničním autobusem s vlekem nebo skiboxem, případně minibusem. Odjezdy jsou z Prahy z ulice Antala Staška (křižovatka ulic Antala Staška x Na Krčské stráni, z prostor placeného parkoviště), přes Dolní Dvořiště a Linz.
Odjezd a program zájezdů:víkendové zájezdy - v pátek v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování, návrat v neděli večer (u víkendových pobytů lyžování pouze v Hinterstoderu)šestidenní zájezdy - v neděli v 6,15 hod, cca od 12,00 hod lyžování v Hinterstoderu, v 16,30 odjezd na ubytování a večeře.Je-li u 6denních zájezdů odjezd přesunut na odpoledne (většinou i změna místa odjezdu), jede se rovnou na ubytování.2. - 5. den - snídaně, lyžování Hinterstoder / 1x Wurzeralm a večeře.6. den po snídani odjezd do Hinterstoderu, lyžování, odjezd cca v 16,00 hod (dle určení delegátky) stejnou trasou do Prahy, příjezd v pozdních večerních hodinách.Vybavenísauna,TV,infrakabina,WiFi,parkovací místoPokoje26 / 3 - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, fén, radio, manželská postel, samostatné lůžko,27A / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: TV, balkon, manželská postel,27B / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: palanda, samostatné lůžko,32A / 2 - Rodinný pokoj - vybavení: balkon, manželská postel,15 / 3 - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, fén, radio, manželská postel, samostatné lůžko,16 / 3 - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, fén, radio, manželská postel, samostatné lůžko,23B / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: palanda, samostatné lůžko,25 / 3 - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, fén, radio, manželská postel, samostatné lůžko,12 / 2 - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, fén, manželská postel,13 / 2 - vybavení: WC a sprcha, TV, manželská postel,14 / 3 - vybavení: TV, komplet sociální zařízení, manželská postel, samostatné lůžko,17A / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: TV, balkon, fén, radio, manželská postel,17B / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: fén, palanda, samostatné lůžko,20 / 4 - Rodinný pokoj - vybavení: TV, balkon, komplet sociální zařízení, fén, radio, manželská postel,23A / 2 - Rodinný pokoj - vybavení: balkon, fén, manželská postel,10A / 2 - Rodinný pokoj - vybavení: TV, balkon, fén, radio, palanda, samostatné lůžko,10B / 2 - Rodinný pokoj - vybavení: TV, balkon, fén, radio, manželská postel,11 / 5 - Rodinný pokoj - vybavení: TV, balkon, fén, radio, manželská postel,32B / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: palanda, samostatné lůžko,33A / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: palanda, samostatné lůžko,33B / 3 - Rodinný pokoj - vybavení: manželská postel

Popis lokality ubytování

Poloha7 km od lanovekZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.