Penzion Schattberg

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Saalbach/Hinterglemm, Hinterglemm
Ubytování Penzion Schattberg
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 12 530 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně formou bufetu.

Popis ubytování

PolohaRodinný penzion se nachází asi 400 m od centra Saalbachu, možnost dojezdu na lyžích až k penzionu.VybaveníRecepce, bar, jídelna, úschovna lyží, internet, sauna, pára. Možnost parkování před objektem.UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, TV, sejfem, radiem a telefonem. WIFI za poplatek.Tipy pro správnou volbu- dobrá cena

Popis lokality ubytování

Popis destinaceJedno z největších vzájemně propojených středisek v Alpách leží mezi Vysokými Taurami a pohořím Loferer Steinberge. Saalbach – Hinterglemm nabízí přes 200 km skvěle upravovaných sjezdovek pro lyžaře i snowboardisty. Krásné panorama okolních hor láká nejen začátečníky, ale i profesionály a ne náhodou bylo středisko svědkem konání mistrovství světa a světového poháru.
Terény: Lyžařský areál se vzájemně propojenými vrcholy umožňuje lyžování v jednom dni na všech svazích ve středisku a je tak rájem a výzvou nejen pro zkušené lyžaře, ale i pro začátečníky. Zdolat všech deset vrcholů ve dvou údolích během jediného dne je nezapomenutelný zážitek. Pro ty nejnáročnější a nejzkušenější lyžaře jsou zde extrémní sjezdy z vrcholu Zwölferkogel (1984 m). Začátečníci i středně pokročilí lyžaří mají k dispozici na 185 km kvalitně upravených tratí prakticky na každém z vrcholů. Pro vyznavače hlubokého sněhu je zde přes 100 km perfektních freeridových svahů a milovníci snowboardingu ocení snowpark v Hinterglemmu či boardercross pod vzdálenějším Gr. Asitz. Atraktivní boule lze nalézt na Zwölferkogelu, Schattbergu, Hochalmu a Kl. Asitz. Středisko nabízí také možnost nočního lyžování. Milovníci běžeckých tratí mohou využít na 12 km kvalitně upravených stop.


Après ski: Diskotéka, bary, sáňkařské dráhy, tenis, curling, veřejný plavecký bazén v Hinterglemmu.


Skipas:
Skipas platný pro oblast Saalbach - Hinterglemm tzv. Skicircus anebo Salzburger Super Ski Card, který umožňuje lyžování i v Zell am See - Kaprun či v ostatních lyžařských areálech Salcburska.


Výhody: Provázanost lyžařských středisek a jejich zvládnutelnost během jediného dne. Moderní kabinkové lanovky a lyžování bez front.


Nevýhody: Málo přírodního sněhu na jižních svazích počátkem jara. Vyšší cenová hladina.


SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Snowpark u vleku Unterschwarzachlift i s večerním provozem v Hinterglemmu, dále Learn To Ride Park u lanovky na Bernkogel a nakonec Nitro Snowpark u Leogangu.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.