Rakousko – Lechtalské Alpy

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 6 550 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

RAKOUSKO – Lechtalské Alpy
lehká pěší turistika
pouze 1 noční přejezd na cestě tam

Popis ubytování

Ubytování:3x ubytování v hotelu (2-lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením) s polopenzíCena zahrnuje:- dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet)
- 3x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
- 3x polopenzi
- služby průvodce
- pojištění CK proti úpadku
CENA NEZAHRNUJE:
- komplexní pojištění = 26,- Kč/den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč)
- doporučená částka na lanovky a místní dopravu = cca 50,- €
SLEVY A PŘÍPLATKY:
- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2018) = -400,- Kč
- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.2.2018) = -250,- Kč
- komplexní pojištění = 130,- Kč
- 1 lůžkový pokoj = 900,- Kč
ODJEZDOVÁ MÍSTA:
Rakovník (+200 Kč/os.), Praha, Beroun, Plzeň

Program zájezdu

1. den: odjezd

Odjezd v pozdních večerních hodinách. Noční přejezd.

2. den: LECHTALSKÉ ALPY, HOCHTANBERGPASS, KÖRBERSEE, OBERLECH, LECH

Příjezd do oblasti LECHTALSKÝCH ALP, které se rozprostírají na území spolkových zemí Tyrolsko a Voralbersko. Ačkoli zde nelze obdivovat věčně zaledněné štíty (nejvyšší vrchol tohoto vápencového pohoří - hora Parseierspitze leží „jen“ 3 036 m nad hladinou moře), jedná se o velice atraktivní kout Alp s neporušenou přírodou, kde ani v hlavní sezoně nenarazíte na davy turistů. Typickým místním obrázkem jsou hluboká údolí a působivě formované vrcholky porostlé travou. Výlet po pohodlné pěšině z průsmyku HOCHTANBERGPASS (1 676 m) vedoucí úbočím hory Karhorn, podél jezírka KÖRBERSEE a dále šťavnatými loukami s pasoucím se dobytkem až do vesničky OBERLECH, odkud bude následovat sjezd lanovkou do srdce celé oblasti – turistického střediska LECH. Ubytování ve vesničce Flirsch, nedaleko St. Antonu.

3. den: RÜFISPITZE, STUTTGARTER HÜTTE

Výjezd lanovkou Rüfikopfbahn do nadmořské výšky 2 350 m, kde začíná atraktivní túra okolo RÜFISPITZE zdobená nádhernými výhledy s cílem v Zürs (1 717 m). Možnost odpočinku a občerstvení na chatě STUTTGARTER HÜTTE. Méně náročná varianta povede od horní stanice lanovky po části místní turistické magistrály nazývané „Grüner Ring“ (Zelený prstenec). Návrat na ubytování. 3. den: Výjezd lanovkou Rüfikopfbahn do nadmořské výšky 2 350 m, kde začíná atraktivní túra okolo RÜFISPITZE zdobená nádhernými výhledy s cílem v Zürs (1 717 m). Možnost odpočinku a občerstvení na chatě STUTTGARTER HÜTTE. Méně náročná varianta povede od horní stanice lanovky po části místní turistické magistrály nazývané „Grüner Ring“ (Zelený prstenec). Návrat na ubytování. 4. den: Přejezd místním busem z Lechu k jezeru FORMARINSEE (1 789 m) – přírodnímu skvostu se zeleno-modrou vodou považovanému za nejkrásnější místo celého Rakouska. Přechod přes chatu Freiburger Hütte, tzv. Kamenným mořem k dalšímu okouzlujícímu jezeru SPULLERSEE. Návrat na ubytování. 5. den: Z mondénního lyžařského střediska ST. ANTON AM ARLBERG, považovaného za kolébku rakouského lyžování výjezd lanovkou 2 000 m vysoko. Pohodlná panoramatická procházka (cca 5 km) přes vrchol GALZIG (2 185 m). Možnost pokračovat gondolou na vrchol VALLUGA (2 811 m) s jedinečným kruhovým rozhledem. Příjezd ve večerních hodinách.

4. den: FORMARINSEE, SPULLERSEE

Přejezd místním busem z Lechu k jezeru FORMARINSEE (1 789 m) – přírodnímu skvostu se zeleno-modrou vodou považovanému za nejkrásnější místo celého Rakouska. Přechod přes chatu Freiburger Hütte, tzv. Kamenným mořem k dalšímu okouzlujícímu jezeru SPULLERSEE. Návrat na ubytování.

5. den: ST. ANTON AM ARLBERG, GALZIG, VALLUGA

Z mondénního lyžařského střediska ST. ANTON AM ARLBERG, považovaného za kolébku rakouského lyžování výjezd lanovkou 2 000 m vysoko. Pohodlná panoramatická procházka (cca 5 km) přes vrchol GALZIG (2 185 m). Možnost pokračovat gondolou na vrchol VALLUGA (2 811 m) s jedinečným kruhovým rozhledem. Příjezd ve večerních hodinách.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.