Rakousko, Mtb speciál Vysoké Taury :: Tauernská cyklostezka - zájezd horská kola

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko, Amadé | Flachau Wagrain Zauchensee
Ubytování Apartmány
Druh zájezdu Aktivní, na kolo
Cena za osobu celkem za 5 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis zájezdu Vysoké Taury – hřeben, který se táhne na hranicích mezi Korutany, Tyrolskem a Salzburgskem je místo, které je v Evropě považováno za jedno z nejpůsobivějších. Taury leží mezi Bad Gastein a italskou hranicí. Na tomto úchvatném místě si budete vychutnávat neopakovatelné výhledy na impozantní horské štíty nebo na zvrásněné ledovce od padajících kamenů či bohaté a rozlehlé lesy. Pokud Vám bude štěstí přát, zahlédnete i supa bradatého, jak se vznáší nad jedním z vysokohorských údolí.
Každý si jistě přijde na své! Pro cyklisty, kteří rádi jezdí po rovině, jsou tu trasy, které vás provedou napříč Alpami. Pro ty, kteří raději prožijí adrenalinové dobrodružství jsou zde strmé srázy. Všechny trasy mají společné základy, a to asfaltový povrch či zpevněné polní cesty. Při toulkách místní krajinou vás zavedeme například k největším evropským vodopádům zvaných Krimmlské vodopády. Tato podívaná je opravdu úchvatná! To však není vše! Mnoho dalších přírodních krás můžete obdivovat během vašeho cyklistického zájezdu, a co je příjemné zjištění? Většina tras připravených tras není náročná, protože jsou z kopce. Technická náročnost - Nízká - Chůze po zpevněných cestách, jízda na kole po mírně zvlněných cyklostezkách zpravidla kolem řek Fyzická náročnost - Nízká – Fyzická aktivita do 4 hodin denně

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

ano

Program zájezdu

1.den

Časný ranní přejezd do Rakouska. Do městečka Wald dorazíme brzy dopoledne. Příprava na naší první cyklo túru, a to ke Krimmlským vodopádům, čeká nás krásný pohled na 380m vysoké vodopády, které leží ve výšce 1070 -1450 m.n.m. Po odpočinku se vydáme přímo k ledovci Krimmler Kees, ke kterému vede cesta malebným údolím Krimmel Achental.

2. - 3.den

V tyto dny si můžete vybrat z několika individuálních výletů. Máme pro Vás připraveny všechny trasy s podrobným popisem, mapy a výškové profily. Teď už bude jen na Vás, kterou trasou se vydáte. Za nás doporučujeme singletreky na Wildkogelu, zdejší panoramata za to stojí.

4.den

Na závěr si dáme odlehčení na trailu podél rovinaté Tauernské stezky, podél břehů Salzachu. Sami si můžete vybrat délku trasy, na výběr je několik možností. Kdo bude chtít, může se vydat na tu nejdelší etapu s námi. Začneme ve městě Wald im Pinzgau, přejedeme přes Bramberg am Wildkogel, Mittersill, Kaprun, Bruck an der Glossglocknerstrasse, Taxenbach, Schwarzach im Pongau až dorazíme k Lichtenštejnské soutěsce, kaňon hluboký 300m.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.