Rakousko, Podunajská cyklostezka: zájezd cyklistika

* +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Horní Rakousy
Ubytování Penzion
Druh zájezdu Aktivní, na kolo
Cena za osobu celkem za 3 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis zájezdu Pojeďte s námi na kole nebo kolečkových bruslích projet malebný kraj vinic a nádherných zákrut řeky Dunaje. Kromě nádherné přírody budete obdivovat nepřeberné množství hradů a zámků, projedete bezpočet krásných vesnic, a to vše pouze s minimálním převýšením. Můžete jet s celou rodinou či sami a během zájezdu kolo i brusle kombinovat.

Třídenní výlet údolím řeky Dunaj vede jejími zákruty a mezi vinicemi. Údolí je lemováno množstvím hradů, zámků a klášterů.Technická náročnost - Nízká - Chůze po zpevněných cestách, jízda na kole po mírně zvlněných cyklostezkách zpravidla kolem řek Fyzická náročnost - Nízká – Fyzická aktivita do 4 hodin denně

Popis stravování

Polopenze

Program zájezdu

1.den

Odjezd z ČR, příjezd ke klášteru Engelhartszell, dále meandry úzkého údolí, lemovaného strmými svahy a zříceninami hradů do městečka Aschach.

2.den

Feldkirchen přes Linz. Zde je možnost koupání v jezeře Pleschingsee, dále pokračujeme přes Mauthausen nebo St. Florian do městečka Mitterkirchen, koupání (etapy 30 - 85 km).

3.den

Wallsee, krajinou vína, hradů a klášterů Wachau, pod zříceninu hradu Dürenstein (etapy 35 - 85 km), návrat do ČR.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.