Salcburk, Berchtesgaden a solná komora

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko
Název ubytování Salcburk, Berchtesgaden a solná komora
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 5 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Poznávací zájezd.

Popis stravování

dle programu

Program zájezdu

Den 1

Odjezd ráno. Příjezd do Berchtesgadenských Alp v Bavorsku. Výjezd na Kehlstein s Hitlerovým Orlím hnízdem – místní autobus zastaví přímo před honosným výtahem do rezidence, odtud panorama Alp, jezer a Salcburku. Odjezd k překrásnému jezeru Königssee, vycházka k vyhlídkovému místu na celé jezero. Odjezd do hotelu Dachsteinblick v Eugendorfu, od hotelu nádherný rozhled na Alpy. Ubytování. Večeře. Nocleh.

Den 2

Snídaně. Odjezd do Salcburku, rodného města W.A.Mozarta. Prohlídka města - Mozartův rodný dům, Getreidegasse, mohutný arcibiskupský dóm a rezidence. Výjezd lanovkou do pevnosti Hohensalzburg, prohlídka pevnosti, nádherný výhled na město. Lodní výlet po Salzachu s mnoha výhledy na Salcburk. Prohlídka arcibiskupského výletního zámku Hellbrunn - krásný park a známé vodní hry. Při zpáteční cestě prohlídka krásných zahrad u zámku Mirabell. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

Den 3

Snídaně. Výjezd lanovkou na Untersberg (1853 m n.m.) – nádherný výhled na Salcburk. Odjezd k tajuplnému jezeru Wolfgangsee. Procházka v lázeňském městečku St.Gilgen, oblíbeném letovisku řady prominentů. Průjezd Solnou komorou do malebného Traunkirchenu u jezera Traunsee. Lodní výlet po jezeře pod strmou stěnou Traunsteinu až do Gmundenu, prohlídka městečka se skoro středomořskou promenádou. Odjezd do ČR. Návrat kolem půlnocí.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.