Salcburk, Dachstein, lázně a ledový svět

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Solnohradsko
Ubytování Hotel 3*
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 3 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování 1x snídaně bufetového typu. Na adventních trzích je bohaté občerstvení, ubytování ve Schladmingu umožňuje i individuální večeře v městečku.

Popis ubytování

Dopravaklimatizovaným autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč), vybaveným DVDPojištěníZájezd obsahuje povinné pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 sb. proti úpadku; nezahrnuje komplexní pojištění. Doporučujeme komplexní pojištění u pojišťovny UNIQA (pojištění úrazové, léčebné v zahraničí, za náhradu škod a především pojištění na storno zájezdu ve výši 28 Kč/den (minimálně však 84 Kč) nebo pouze léčebné pojištění ve výši 20 Kč/den.

Program zájezdu

1.den

1. den: odjezd z Prahy v 6 h od stanice metra Budějovická, další možná nástupní/ svozová místa: Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, po trase dle dohody, přejezd přes Benešov - Tábor - České Budějovice, SALCBURK, vyhlášené adventní trhy v Mozartově rodném městě - před dómem, v pevnosti Hohensalzburg na kopci, u letohrádku Mirabell, slavnostně vyzdobené ulice s původními vývěsními štíty řemeslníků a hostinců, pro zájemce prohlídka Mozartova rodného domu, přepychové Arcibiskupské rezidence, muzeí (třeba pěkné Přírodovědné muzeum a akvárium), posezení v cukrárně, ubytování ve Schladmingu, večerní SCHLADMING a v případě, že akce vyjde, i největší rakouský průvod čertů (přes 1 000 účastníků), fantastické čertovské masky, čertovské družiny - vše v blízkosti vašeho hotelu.... Anebo individuální večerní program a pohoda - program je možný i pro účastníky, kteří o čerty nemají zájem.

2.den

2. den: Dachstein a ledový svět: výjezd prosklenou lanovkou (1 000 m převýšení) na Dachsteinský ledovec, Ledový palác s obřími sochami z ledu, k tomu např. modrý salón, Křišťálový dům, vyhlídka Sky Walk, visutý most (vše dle počasí), poté koupání v termálních lázních Grimming Thermen v v BAD MITTERNDORF s vodou teplou až 36°C, pohoda a odpočinek, návrat do Prahy před půlnocí CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám během slavností. Vyhlídka na Dachsteinském ledovci je smysluplná při dobré viditelnosti.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.