Salzburg, Pasov a Karibská laguna

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Solnohradsko
Ubytování Hotel 3*
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 3 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování snídaně formou bufetu

Popis ubytování

DopravaVyužíváme zájezdové autobusy s klimatizací, DVD, studené i teplé nápoje za Kč.Časy odjezdů a místa nástupu budou klientům sděleny v informacích, které obdrží před odjezdem.Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.PojištěníV ceně je zahrnuto povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku.Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění a pojištění na storno. Za příplatek lze u CK zprostředkovat komplexní pojištění do zahraničí od pojišťovny UNIQA (balíček obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).

Program zájezdu

1.den

1. den: odjezd z Prahy od stanice metra C Budějovická v 6 hodin, nástupní místa: Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice (dle dohody i Chlumec nad Cidlinou, Čelákovice), Poděbrady, Praha - Budějovická, za 150 Kč svoz z Kladna, dále variantně trasa Benešov - Tábor - České Budějovice anebo Dobříš - Příbram - Písek - České Budějovice, dle dohody možno zastavit i v Kaplici či Dvořišti, další odjezdová místa dle dohody a aktuální situace, SALCBURK, adventní trhy na náměstí s dómem, u zámečku Mirabell i v pevnosti na kopci, prohlídka Mozartova města, popř. také adventní trhy u zámku Hellbrunn (zaveze vás tam autobus), navečer ubytování v okolí Salcburku, večer pro zájemce výjezd na čertovský běh - krampuslauf na kraji Salcburku, 750 pekelníků

2.den

2. den: termální lázně Geinberg, koupání v Karibské laguně - minerální termální voda o teplotě až 36 °C ve vnitřních i vnějších termálních bazénech, venkovní bazén se slanou vodou ve stylu mořské laguny, pozoruhodná exotická atmosféra, saunový svět, popř. i orientální svět s hamamem, v podvečer PASOV, adventní trhy před dómem, návrat do Prahy do půlnoci. CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí, aktuálním podmínkám v adventních místech a aktuálnímu stavu adventních trhů.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.