Schladming, největší krampuslauf světa a Ježíškův

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Solnohradsko
Ubytování Hotel 3*
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 2 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování snídaně v hotelu

Popis ubytování

Dopravaklimatizovaným autobusem vybaveným přehravačem DVD, o přestávkách možnost občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč)Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.PojištěníZájezd obsahuje povinné pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 sb. proti úpadku; nezahrnuje komplexní pojištění. Doporučujeme komplexní pojištění u pojišťovny UNIQA (pojištění úrazové, léčebné v zahraničí, za náhradu škod a především pojištění na storno zájezdu ve výši 28 Kč/den (minimálně však 84 Kč) nebo pouze léčebné pojištění ve výši 20 Kč/den.

Program zájezdu

1.den

1. den: odjezd z Prahy od stanice metra C Budějovická v 6 hodin, další možná nástupní místa: Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Chlumec nad Cidlinou (po dohodě lze i Čelákovice, Nymburk), Kolín, Poděbrady, České Budějovice (trasa variantně přes Dobříš, Příbram, Písek anebo Benešov a Tábor) a po trase dle dohody a aktuální situace, vánoční město ŠTÝR (Steyr), poutní Ježíškův vrch s barokním chrámem, vánočním poštovním úřadem (odkud lze poslat pohled s razítkem od Ježíška) a dvěma velikými betlémy, adventní trhy v městečku,a muzeum vánočních ozdob,večerní SCHLADMING, největší shromáždění čertů v rakouských zemích - fascinující tradiční folklórní podívaná, stovky ďábelských masek, ubytování v blízkosti Schladmingu

2.den

2. den: SALCBURK, Mozartův rodný dům, dóm, výjezd lanovkou k pevnosti, adventní trhy před dómem, popř. kavárna, cukrárna, dále čarokrásný advent u jezera Wolfgangsee - malebná městečka SANKT GILGEN a SANKT WOLFGANG, čarovné osvětlení, obří svíce, lucerna a kometa nad jezerem, možnost plavby lodí, půvabné adventní trhy, návrat do Prahy do půlnoci CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.