Silvestr na Kaprunu - Saalbach - Hinterglemm 4 dny lyžování

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salzbursko - Kaprun - Zell am See
Název ubytování Silvestr na Kaprunu - Saalbach - Hinterglemm 4 dny lyžování
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 6 230 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: Autobusová doprava. Hlavní nástupní místo PRAHA, kdy bez příplatku lze přistoupit na trase Praha – České Budějovice.

Nástupní místa za příplatek 250 Kč/os.: Rakovník, Kladno, Slaný.VÝHODNÁ SLUŽBA - parkování automobilů za 400 Kč/auto na hlídaném parkovišti v Praze 6 Ruzyně. Klienti, kteří využijí tuto službu, na zájezd nastupují a na konci zájezdu vystupují z autobusu CK u tohoto parkoviště. Službu nutno objednat v CK při objednání zájezdu.
Cena nezahrnuje: Skipas platba na místě:

Dospělý cena: 195 Euro, Junior nar. (2001-2003) cena: 146 Euro, Dítě nar. (2004-2013) cena: 97,50 Euro. Dítě nar. 2014 a mladší skipas ZDARMA v doprovodu rodiče.

Pobytová taxa cca 1,50 Euro/noc/os. (placeno na místě).

Cestovní pojištění od pojišťovny UNIQA. Dospělý: 225 Kč, Děti do 12 let 150 Kč.

Pojištění obsahuje: pojištění léčebných výloh a asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody občana, pojištění storna cesty.
Slevy: Sleva za včasný nákup do 30.09.2019 250 Kč/os/pobyt.

Popis stravování

Stravování: Polopenze. Snídaně bufet, večeře 3 chody.

Popis ubytování

PopisSilvestr na Alpách - 4 dny lyžování autobusový zájezd.UbytováníPension v městečku Bruck.Vybavení a službyDvou a vícelůžkové pokoje s příslušenstvím, jídelna, menší společenská místnost.Sport a zábavaNovinka: SPOLEČNÝ SKIPAS platný pro střediska Kaprun - Zell am See - Saalbach - Hinterglem. Nové skibusové propojení.

Nová lanovka "Konnection": ze střediska Kaprun na Maiskogel a dále pak k ledovci Kitszteinhorn.Vzdálenostiod ubytování k lyžařským střediskům:

Zell am See: cca 5 km

Kaprun: cca 12 km

Saalbach Hinterglemm: cca 22km

Program zájezdu

Program

1. den Odjezd z Prahy ve 23:45 - Hlavní nádraží. 2. den Příjezd do Rakouska, převlečení ve společenské místnosti hotelu, odjezd autobusem k lyžařským terénům (Kaprun). Po skončení lyžování odjezd na ubytování, večeře. 3. den Snídaně. Po snídani odjezd k lyžařským terénům (Zell Am See), celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře. 4. den Snídaně. Po snídani odjezd k lyžařským terénům (Saallbach-Hinteglemm) celodenní lyžování, návrat na ubytování, večeře. 5. den Snídaně. Po snídani odjezd k lyžařským terénům (Kaprun), celodenní lyžování. Po skončení lyžování (cca ve 16:00) odjezd do ČR. Návrat do Prahy okolo 24:00 hodinyTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.