Ski Amadé - lyžování Rakousko

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Flachau, Salcbursko, Salcburský Sportwelt Amadé
Typ ubytování Pension
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 4 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

* 4 dny celodenního lyžování
* nejrozsáhlejší rakouská lyžařská oblast
* domácí svahy nejslavnějších lyžařů
* vhodné pro začínající i pokročilé lyžaře
* impozantní kulisa vrcholu ledovce Dachstein
* 5 lyžařských regionů, 25 lyžařských středisek
* 860 km sjezdových tratí, až 7 km dlouhé sjezdy
* 95% sjezdovek s možností umělého zasněžování
* každý den jiné lyžařské středisko (Flachau, Schladming, Zauchensee, Pichl, ...)
* autobus k dispozici po celý pobyt
* potěšení + sníh + zdravé klima


Popis dopravy:
Hradec Králové, Pardubice, Praha,

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Hradce Králové ve 21.00 hodin, z Pardubic v 21.30 hodin, z Prahy ve 23.00 hodin. Noční přejezd Rakouskem po trase Linz, Salzburg.

2. den

V ranních hodinách příjezd do věhlasného sportovního střediska Flachau. Celodenní pobyt ve středisku mistra světa a olympijského vítěze Hermanna Maiera a Manuely Rieglerové. Sportovní vyžití v areálu SNOW SPACE a s nejnovější lanovkou G-link na lyžařské houpačce tří údolí Flachau-Wagrain-St.Johann/Alpendorf. V 17.00 hodin odjezd na ubytování a večeři do penzionu ve Forstau.

3. den

Snídaně v penzionu, celodenní sportování v oblasti SKI AMADÉ. Možnost lyžování v příjemném rodinném středisku Forstau pod vrcholkem Fageral. Lyžování v oblasti testovací dráhy firmy Atomic a prapůvodního prostředí horských bud či v oblasti střediska Pichl, které spojuje několika lanovkami 2 vrcholy, Hochwurzen a Reiteralm. Vynikajících lyžařských podmínek těchto cvičných hor využívá světová elita k tréninku a závodům. V 17.00 hodin odjezd zpět do Forstau na ubytování a večeři v penzionu.

4. den

Snídaně v penzionu, celodenní sportování v oblasti Salzburgského sportovního světa, střediska Zauchensee. V překrásné poloze uprostřed hor se nachází nejvýše položený lyžařský areál oblasti SKI AMADÉ, kde oblast kolem vrcholů Gamskogel a Rosskopf je domovem sjezdaře Michaela Walchhofera. Zde lyžaři mohou užívat celkem 16 moderních vleků a lanovek a 65 km špičkově upravených kilometrů sjezdovek. O kvalitě sjezdovek svědčí i pravidelné konání závodů alpského světového poháru. V 17.00 hodin odjezd zpět do Forstau na ubytování a večeři v penzionu.

5. den

Snídaně v penzionu, celodenní pobyt v centru celé oblasti SKI AMADÉ ve sportovním středisku Schladming, kde se v roce 2013 uskuteční celosvětové lyžařské mistrovství FIS Alpin Ski WM. Lyžování na severních svazích nad Schladmingem ve sportovních areálech vrcholů Planai a Hauser Kaibling, které nabízejí 115 km upravených sjezdovek, propojených moderními lanovkami a vleky. Na samotné Planai je lahůdkou 5 km FIS sjezdovka dolů do Schladmingu. Možnost návštěvy Ramsau či sjezdovek na Dachsteinském ledovci. V 18.00 hodin odjezd přes Rakousko (údolím řeky Enns, přes Liezen a Linz) zpět do České republiky.

6. den

Příjezd do České republiky dle nástupních míst, předpokládaný návrat v časných ranních hodinách.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.