Stubaiské Alpy - hotel Alpin Park s wellness, skipas Safar...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Olympia Skiworld Innsbruck
Název ubytování Alpin Park
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 15 380 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Stubaiské Alpy nad Innsbruckem nabízejí skvělé lyžování v Alpách. Tento cenově výhodný týdenní lyžařský zájezd s výborným ubytováním v luxusních wellness hotelech v Innsbrucku Vás zavede na ta nejlepší lyžařská střediska. Jsou to olympijská střediska Axamer Lizum (zde se konal olympijský sjezd žen, slalomy, obří slalom) a věhlasný Patscherkofel s proslavenou mužskou olympijskou sjezdovkou, excelentní ledovec Stubai, romantický Schlick 2000 a vysokohorský skvost Kühtai. Luxusní ubytování v Innsbrucku, nejslavnějším „lyžařském“ městě světa. Je to optimální, cenově příznivá varianta luxusního hotelového ubytování pro lyžaře, kteří chtějí pohodlně navštívit Stubaiské Alpy a zároveň si užívat si luxusu čtyřhvězdičkových hotelů, wellness a nevyčerpatelných možnosti zábavy, které skýtá nezapomenutelný Innsbruck. Cena takového lyžařského zájezdu je však nižší, než pobyt s ubytováním v obyčejném pensionu vedle vleku (odkud je stejně nutno dojet do dalších středisek).

Innsbruck leží ve středu nádherných středisek Stubaiských Alp, proto zde 2x byly (a opět budou) zimní Olympiády. Prakticky všechna lyžařská střediska se nacházejí ve vzdálenosti menší než 18 km (po dobře udržovaných, pro Olympiádu vystavěných cestách). Jen na vysokohorský Kühtai a ledovec Stubai to je něco přes 35 km. Je možno využít také několika skibusů.

V Innsbrucku je pro Vás připraveno několik osvědčených hotelů****. Populární Alphotel**** vedle obchodního centra, krásný Alpin Park**** s větším wellness centrem a v historickém jádru ležící superluxusní wellness hotel Grauer Bär**** s vyhlídkovým bazénem, wellness, fitness aj. Od hotelů směřují v lyžařské sezóně skibusy na stubaiská střediska.
HLAVNÍ STUBAISKÁ LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA - OLYMPIA SKIWELT INNSBRUCK
{{clanek:skimapa - Innsbruck - Stubai}}

Axamer Lizum - dějiště olympijských her 1966 a 1976, 50 km sjezdových tratí ve výšce 1.600 - 2.400 m. Vzhledem k umístění v severně orientovaném alpském údolí (a množství sněhových děl) jsou zde výborné sněhové podmínky od konce listopadu do dubna. Kolejová lanovka podél tratě ženského olympijského sjezdu, 6 sedačkových lanovek, 4 vleky, snowpark
cca 18 km od Innsbrucku
Schlick 2000 – neustále modernizované středisko (velké pokrytí sněhovými děly) ve výšce 1.000 – 2.300 m, 25 km sjezdovek. 3 lanovky, 7 vleků.
cca 15 km od Innsbrucku
Patscherkofel – známé lyžařské středisko nad severní části Innsbrucku. Konal se zde slavný olympijský sjezd mužů. Cca 22 km sjezdovek ve výšce 900 – 2.250 m, 1 kabinová lanovka, 3 sedačkové lanovky, 6 vleků
pouhých 5 km od Innsbrucku (možno dojet tramvají)
Kühtai – nádherné vysokohorské středisko ve výšce 2.000 – 2.500 m. Přes 35 km sjezdovek, 4 sedačkové lanovky a 7 vleků.
cca 35 km z Innsbrucku
Ledovec Stubai - nabízí skvělé zimní i jarní alpské lyžování. Jeden z největších a nejkrásnějších ledovců Rakouska. Čeká Vás 26 lanovek a vleků (2 nové lanovky otevřeny v roce 2012), 110 km sjezdovek všech druhů obtížnosti v nadmořské výšce 1.750 - 3.215 m). Vyhlášená lyžařská houpačka, úžasná 10 km dlouhá sjezdovka Wilde Grubn. Velké množství nových, moderních sedačkových lanovek. Ideální lyžování pro všechny kategorie lyžařů.
cca 38 km z Innsbrucku


Popis dopravy:
bez dopravyVzdálenost z Brna 580 km, z Prahy 430 km.

Popis stravování

Polopenze snídaně formou bufetu večeře výběr z menu (plus salátový bufet)

Popis ubytování

POLOHA: hotel**** Alpinpark je pěkný, pohodlný wellness hotel ležící poblíž centra Innsbrucku, nedaleko Starého Města. Nablízku je obchodní centrum a plavecký bazén. Nejbližší střediska Stubaiských Alp jsou vzdálena cca 20 - 30 minut jízdy. Od hotelu vyjíždí bezplatný skibus.VYBAVENÍ restaurace, bar, kavárna, wellness centrum (velká vířivka, sauna, parní lázně, tepidarium), lyžárna, parkoviště, kryté garáže (za poplatek).POKOJE: dvoulůžkové pokoje (některé se přistýlkou) se sociálním zařízením, minibar, fén, sejf, Sat – TV, Wifi.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.