Stubaiské Alpy - olympijské sjezdovky - Alphotel - skipa...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Olympia Skiworld Innsbruck
Ubytování Alphotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 9 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Úžasné, cenově zajímavé lyžování v Alpách na olympijských sjezdovkách s kvalitním ubytováním v wellness hotelu****. Slavný Axamer Lizum (dějiště olympijských her 1966 a 1976, 50 km sjezdových tratí ve výšce 1.600 - 2.400 m) s výbornými sněhovými podmínkami potěší všechny kategorie lyžařů. Vysokohorské středisko Schlick 2000 leží v nadmořské výšce 1.100 - 2.300 m v centru Stubaiských Alp. Nabízí skvělé sjezdovky vybavené novým systémem umělého zasněžování a novou lanovkou. Obě střediska leží ve vzdálenosti cca 17 km od Innsbrucku a jsou pohodlně dosažitelné po dobrých, olympijských silnicích. Ideální lyžařský autobusový zájezd pro sportovce, kteří si chtějí nejen dobře zalyžovat, ale také využít výhodné luxusní ubytování v Innsbrucku, asi nejslavnějším „lyžařském městě“ světa.
{{clanek:skimapa-Axamer Lizum}}
{{clanek:skimapa-Schlick 2000}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 7.15 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny v "Důležitých informacích".

Popis stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu večeře výběr z menu (plus salátový bufet)

Popis ubytování

POLOHA: hotel**** Alphotel leží ve východní části Innsbrucku poblíž obchodního centra (případně Alpin Park**** v centru).VYBAVENÍ: restaurace, kavárna, bar, wellness - sauna, lyžárna POKOJE: dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) se sociálním zařízením vybavené minibarem, fénem, sejfem, sat – TV, wifi.

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 7.15 od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556) přes Olomouc a Brno do Rakousko (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích"). Večer příjezd do Innsbrucku na ubytování a večeři.

2. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na Axamer Lizum. Celodenní vysokohorské lyžování, poté návrat naším autobusem do hotelu. Večer možná individuální návštěva centra Innsbrucku. Večeře.

3. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování na sjezdovkách Axamer Lizum. V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem do hotelu, večeře.

4. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování na sjezdovkách Schlick 2000. Po lyžování, cca po 16. hodině, odjezd přes Vídeň, Brno (zde kolem 23 hodiny), Olomouc na ostravsko.

5. den

Brzy ráno příjezd do Ostravy (dle stavu silnic). Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.