Stubaitalské údolí lyžování - hotel skiareál Schlick 2000 - 5denní

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Schlick 2000
Ubytování Hotel 3* skiareál Schlick 2000 ve Stubaitalském údolí
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 15 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Cena obsahuje:
6x ubytování s polopenzí
5denní skipas Schlick 2000 Ski Pass
(Balíček: Ski Hit Schlick 2000)
Cena neobsahuje:
placeno na místě: pobytová taxa
Poznámka:
Dětské ceny na vyžádání - při vyžádání nutno uvést datum narození dítěte. V ceníku uvedena cena pro dospělou osobu.

Popis ubytování

UbytováníUbytování v hotelu 3* ve Stubaitalském údolí - lyžování ve skiareálu Schlick 2000 se SKIPASEM v ceně
Z Prahy cca 570 km
Rakouský skiareál Schlick 2000 (1.000 - 2.240 m n.m.) nabízí perfektní zábavu a sportovní vyžití. Nabídka sjezdovek lyžařského centra Schlick 2000 láká svojí rozmanitostí. Vrcholem střediska je 6sedadlová lanovka CD& Zirmachbahn s komfortními, vyhřívanými sedačkami.
Návštěvník je během 3 minut přepraven z údolí do výšky 2.240 m. Sjezdy všech stupňů obtížnosti, jeden 3 km dlouhý, zasněžený sjezd do údolí, jeden rychlostní sjezd (Speedstrecke), měření výškového profilu (Skiline) „Kdo dosáhne nejvíce výškových metrů?“, neobyčejné svahy pro lyžaře freeridery a snowpark Free Nature Park očekávají své návštěvníky. Pestrý areál i pro děti s BIG Ronem jako panem domácím, tréninková trať Schanzlin a výborná péče v rodinné lyžařské škole BIG Family Schlick Skischule s maskotem BIG Ronem dělají ze Schlicku obzvlášťe vhodné místo pro rodiny. KromUbytování:Hotely 3* v městečku Fulpmes, Telfes, nebo Mieders. Ve Stubaitalském údolí (Stubai Valley) k dispozici skibus. Stanice skiareálu Schlick 2000 od ubyt. kapacit ve Fulpmes cca 5-10 min. jízdy, od Telfes cca 10 min. jízdy, od Mieders cca 15 min. jízdy.
Pokoje s příslušenstvím. Klient získá informace o konkrétní ubytovací kapacitě po provedení rezervace a potvrzení dostupnosti dané kapacity. V tabulce cen uvedena cena pro dospělou osobu, dětské ceny na vyžádání - nutno uvést přesný věk dítěte. Pozn.: fotografie ubytování ilustrační.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.