Tauplitz - hotel Berghof přímo u sjezdovky - Sleva na skipas, sleva

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Štýrsko, Tauplitz
Ubytování Hotel Berghof Tauplitz
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 5 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Stravování
polopenze (snídaně bufet, večeře menu 3 chody)

Popis ubytování

PopisLyžování Rakousko 2016 Tauplitzalm - hotel 3* BERGHOF přímo u sjezdovky v nadm. výšce 1.650 m - ubytování přímo u sjezdovky, SLEVA 10% na skipas
 
AKCE sleva 8% na týdenní pobyty do 20.10.2016

Z Prahy cca 390 km

Klienti CK mají SLEVU 10% na skipas!!!

Hotel ve středisku Tauplitzalm v nadm. výšce 1.650 m, hotel u vrcholové stanice sedačkové lanovky. U hotelu tratě pro lyžaře i milovníky běžkování, kteří si mohou vyzkoušet tratě Světového poháru.

Tauplitzalm (900 - 1.965 m n.m.)
Lyžařskou oblast Tauplitz najdeme ve štýrské oblasti Ausseerland ve známé Solné komoře, mezi městečky Tauplitz a Bad Mitterndorf. Pro tuto oblast jsou typické velmi dobré sněhové podmínky, upravené sjezdovky všech stupňů obtížnosti, široká nabídka pro běžkaře i sáňkaře. Schopní lyžaři uvítají 7 km uměle zasněžovanou trať s převýšením přes 800 m a sjezdovku Ramsanger s převýšením 400 m.UbytováníRodinné lyžařské středisko Tauplitzalm ve výšce 1.650 m n.m., nedaleko od vrcholové stanice sedačkové lanovky, cca 20 km od obce Tauplitz. U hotelu tratě pro lyžaře, snowboardisty i milovníky běžkování, kteří si mohou vyzkoušet tratě Světového poháru.
Vybavení hotelu: recepce, restaurace, bar, finská sauna, infračervená kabina, herna pro děti, animační večerní programy (např. bingo, šipky, večer s hudbou apod.), lyžárna, sluneční terasa s lehátky. Pokoje kuřácké i nekuřácké, 2-4lůžkové s příslušenstvím, telefon, některé s balkónem. Vícelůžkové pokoje s dvoulůžkem a palandou. Dom. mazlíček nepovolen. V hotelu internet W-Lan.

Check-In: od 14 hod., Check-Out: do 10 hod.

Doprava k hotelu: vozidlem po silnici Tauplitzalm - Panoramaalpenstrasse z Bad Mitterndorfu (mýtné cca 12 euro) na parkoviště cca 1,5 km od hotelu (poplatek cca 5 euro/den), odkud hosty hotelu bezplatně vyzvedává rolba nebo skútr. Hotel není automobilem dostupný.

Placená cesta (cca 12 euro/auto) z Bad MitterndorfTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Ve štýrských vinařských sklípcích je vyhledávanou pochoutkou svačina na prkénku Vinařský šenk je jednou z nejoblíbenějších variant zastávky na osmi vinných stezkách Štýrska. S rozvojem cyklistiky jsou stále populárnější, ale i procházka mezi vinohrady s několika ochutnávkami navodí pohodu. Již dlouhá léta návštěvníci kromě moku vyhledávají klasickou svačinu na prkénku.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.