Termální hotel Spa LAAs

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Dolní Rakousy, Laa an der Thaya
Ubytování Termální hotel Spa LAA****s
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 6 360 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: vlastní
Cena nezahrnuje: povinný příplatek splatný na místě - pobytová taxa 1,60Eur/osoba, den

Možné příplatky na místě:

Hotelová garáž - 5,90Eur/noc

Sauna world (od 14 let) - 8,-Eur/osoba, den

Popis stravování

Stravování: polopenze - snídaně švédské stoly, večeře 5-chodová

Popis ubytování

PopisLuxusní hotel spojený s vyhlášeným termálním centrem.UbytováníDvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sociální zařízení, TV, trezor, lodžie.Vybavení a službyHotelové spa a wellness - exkluzivní wellness areál na 2.600 m2 - spa bazén s lehátky ve vnitřní a venkovní části, venkovní vířivý bazén v saunovém komplexu, saunový svět (finská sauna, parní koupel, sanárium), speciální saunové nálevy, vital bar, odpočívárny.

Nádherný výhled do krajiny Weinviertelu!Hotelový Spa komplex je srdcem Wellness hotelu termálních lázní Laa. Daleko od veškerého dění i veřejně přístupných termálních lázní mohou hoteloví hosté relaxovat v naprostém klidu. Ve Spa bazénu ucítí blahodárnou sílu termální vody. Díky velkorysým panoramatickým oknům si mohou vychutnat nádherný výhled do přírody Weinviertelu. Venkovní vířivý bazén doporučujeme všem, kteří jsou rádi pod širým nebem, stejně tak jako odpočinkový prostor „Frische“.Saunový svět a odpočinkové prostory v hotelovém Spa komplexu - v podzemí hotelového Spa komplexu Vás očekává svět klidu a relaxace. Saunový svět patřící ke Spa komplexu Vám nabízí finskou saunu, parní koupel a sanárium. Ve finské sauně na Vás čekají speciální nálevy s medem, jogurtovým krémem a jinými specialitami.Poté si můžete v odpočívárnách hotelového Spa komplexu užívat klidu a tepla či nabrat nové síly na čerstvém vzduchu.Sport a zábavaTermální park LAA - spojený s hotelem chodbou:Vodní zábava & vodní sport na 7.800 m2. Vodní svět termálních lázní Laa je svým zůsobem jedinečný. Areál je obzvláště rozlehlý. Rozprostírá se celkem na 7.800 m2. Kromě různých bazénů Vás zvou četné odpočinkové zóny k relaxaci a oddechu.Bazény v termální krajině.Termální bazén je centrálním krytým bazénem termálních lázní Laa a nabízí dostatečné místo pro mnoho hostů.

V masážním bazénu Vás jemně masírují vodní trysky na lehacích vířivých lavicích a u vířivé stěny - a to vše pod širým nebem!

Solné a aktivní bazény zvou buď k harmonickému pobytu či k plavání.

Náš tobogán nabízí zábavu jak Vám tak i Vašim dětem!Další informaceRádi bychom Vás informovali, že v těchto termínech probíhají povinné, předepsané revizní práce a z toho důvodu budou jednotlivé bazény mimo provoz:(Změny časového harmonogramu z důvodu opravových potřeb vyhrazeny!)

•15. - 19.05. Slaný bazén

•19. - 23.06. Vnitřní bazén termálních lázní

•26. - 29.06. Masážní bazén (první venkovní, pod deštníkem)

•04. - 08.09. Bazény ve veřejném saunovém světě

•11. - 14.09. Dětský bazén včetně tobogánu

•11. - 15.09. Hotelovém SPA parní lázeň

•18. - 20.09. Bazén v hotelovém SPA

Popis lokality ubytování

PolohaLaa an der Thaya

Program zájezdu

Program

Rádi bychom Vás informovali, že v těchto termínech probíhají povinné, předepsané revizní práce a z toho důvodu budou jednotlivé bazény mimo provoz: (Změny časového harmonogramu z důvodu opravových potřeb vyhrazeny!) •15. - 19.05. Slaný bazén •19. - 23.06. Vnitřní bazén termálních lázní •26. - 29.06. Masážní bazén (první venkovní, pod deštníkem) •04. - 08.09. Bazény ve veřejném saunovém světě •11. - 14.09. Dětský bazén včetně tobogánu •18. - 20.09. Bazén v hotelovém SPAZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.