Tia Monte Smart

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tyrolsko, Feichten
Název ubytování Tia Monte Smart
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 2 016 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbený hotel za dobrou cenu s výbornou dopravní dostupností k ledovci Kaunertal. Hosté mohou využít saunový komplex partnerského hotelu Tia Monte.

Popis stravování

polopenze

Popis ubytování

Dopravní spojenínejbližší nádraží: Landeck (24 km). Vzdálenost z Prahy: 550 km, z Brna: 660 km.Vybavenítrendový hotel za výhodnou cenu; 26 pokojů, lobby s halou, minishop, hotelová restaurace, bar, úschovna lyží; parkoviště v ceně.Ubytování28 m2; kabelová TV, WLAN (za poplatek), sprcha/WC. Denní úklid za poplatek (jinak pouze závěrečný úklid).Stravovánípolopenze. snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo servírovaná o 4 chodech s výběrem. Vánoční a silvestrovská večeře.Pro dětidětská herna. 6x týdně společné hlídání dětí 4-11 let. Dětská postýlka v ceně (rezervace předem).Sport v ceněstolní tenis.Sport za poplateksáňkování, lezení v ledu.Zábava v ceněanimace pro děti a rodiny.Tipy a radyvyužití saunového světa v sesterském hotelu Tia Monte (5 €/osoba/den). Pobytová taxa se platí v místě. Domácí zvíře 8 €/den (rezervace předem).

Popis lokality ubytování

Polohacentrum 450 m; nadmořská výška: hotel 1.270 m, skiareál ledovec Kaunertal 2.150-3.160 m.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.