Týden lyžování v Zillertalu - hotel Rieder, superskipas v ce...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Zillertal
Název ubytování Rieder
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 14 680 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Léty osvědčený autobusový lyžařský zájezd na největší lyžařské středisko Rakouska. Skvělé lyžování v Alpách na sjezdovkách nad údolím Zillertal, kde najdete přes 660 km sjezdovek (více než slavné francouzské “Tři údolí“) ve výšce 1.100 – 3.300 m. K dispozici Vám bude náš autobus a skibusy, jimiž jsou všechna velká střediska propojena. Zájemce přiláká také překrásný termální aquapark. V ceně je superskipas platný pro celý Zillertal (včetně „mezistřediskových“ skibusů). Díky němu získáte neomezené lyžařské možnosti.
{{clanek:skimapa-Hochzillertal}}
{{clanek:skimapa-Ski3000 + Hintertux}}
{{clanek:skimapa-Zillertal Arena}}
{{clanek:Skimapa-Spieljoch}}
Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 8.00 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny v "Důležitých informacích".

Popis stravování

Polopenzesnídaně formou bufetuvečeře menu o 3 chodech, saláty

Popis ubytování

POLOHA: hotel*** Rieder je osvědčený, krásný hotel ležící v klidném prostředí nedaleko Zillertalu.VYBAVENÍ: restaurace, hala, recepce, wifi (v hale), lyžárna, výtah.POKOJE: dvoulůžkové pokoje (některé s možností 1 přistýlky): sprcha/WC, sat-TV, sejf, většina s balkonem.

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 8.00 od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556) přes Olomouc a Brno do Rakousko (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích"). V podvečer příjezd do hotelu na ubytování a večeři.

2. den

Ráno po snídani přejezd naším autobusem do střediska Hochzillertal – Hochfügen (cca 170 km sjezdovek). Po předání Zillertaler Superskipasu celodenní lyžování. V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem do hotelu, večeře.

3. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování v superstředisku Mayrhofen – Finkenberg – Tux (celé SKI 3000 – přes 200 km sjezdovek). V podvečer, po lyžování, návrat naším autobusem do hotelu, večeře.

4. den

Po snídani odjez naším autobusem na lyžování ve středisku Spieljoch (případně při využití skibusu na Hochfügenu). Odpoledne, při návratu z lyžování, možnost koupání v ultramoderních termálních lázních (2 tobogány, vlnobití, divoká řeka, odpočinkové zóny atd.) ve Fügenu (vedle Spieljochu). Poté návrat do hotelu, večeře.

5. den

Po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování v exkuzivním lyžařském středisku Arena Zell – Gerlos – Königlsleiten (220 km sjezdovek). V podvečer, po lyžování, návrat do hotelu, večeře.

6. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní lyžování v areálu Hochzillertal – Hochfügen. V podvečer, po lyžování, návrat do ČR.

7. den

Brzy ráno příjezd do Ostravy. Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.