Velikonoce lyžování Rakousko ledovec Kitzsteinhorn Kaprun a term...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Kaprun - Zell am See
Název ubytování Gasthof Taxenbach
Typ ubytování Pension
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  A21
Popis zájezdu

Velikonoce na lyžích v Rakousku na ledovci Kaprun!
Láká vás jarní lyžování na ledovci za skvělých lyžařských podmínek v Rakousku, spojená s relaxem v exkluzivních termálech Tauern Spa, navíc za super cenu. Tak neváhejte!

VŠE V CENĚ - pobyt 3 noci s polopenzí v penzionu, 2,5 denní skipas na ledovec Kitzsteinhorn Kaprun, autobusová doprava nebo vlastní doprava se slevou a delegát!

Lyžování bez front, lyžování na nádherně upravených sjezdovkách všech kategorií v nadmořských výškách kolem 3000 mnm.

Poslední den dopoledne před odjezdem domů RELAX V EXKLUZIVNÍCH TERMÁLECH TAUERN SPA!

http://www.tauernspakaprun.com/de
Mýtický Kitzsteinhorn, obklopený nejvyššími vrcholy Rakouska. Zažijete zde intenzivní pocit svobody v nadmořské výšce více než 3000 metrů – a to v každém ročním období.

Široké volné ledovcové svahy se sjezdovkami o délce přes 41 km z přírodního sněhu, mnoho možností lyžařských cest pro freeridery, tři snowparky a největší rakouská superpipe pro freestylery, středisko s lanovkami, sedačkami a vleky s kapacitou 33.185 os. za hodinu. Nezapomenutelné zážitky v Gipfelwelt 3000, nádherné momenty ve stylovém ICE CAMP a množství rozmanitých akcí.

Vrcholová stanice Kitzsteinhornu v nadmořské výšce 3 029 metrů s panoramatickou terasou „Top of Salzburg“ je nejvyšším bodem v Salcbursku.

Popis dopravy:
Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov nebo Znojmo. Odjezd také z Prahy svozem do Brna. Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě (podle počtu osob).

Doprava: do místa pobytu a v místě pobytu do lyžařského střediska a zpět na ubytování je realizována zájezdovými autokary s klimatizací, toaletou, audio - video okruhem a dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel a lyžařského vybavení. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách) a po dobu pobytu.

Popis stravování

Snídaně a večeře. Snídaně jsou poskytovány formou bufetu včetně nápojů, teplé večeře jsou podávány ve třech chodech, nápoje jsou za příplatek.

Popis ubytování

Typický rakouský gasthof, cca 15 min. jízdy od Kaprunu a cca 20 min. od lanovky na Kitzsteinhorn, ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím, výborná kuchyně – bufetové snídaně a teplé večeře o třech chodech, možnost individuálního přizpůsobení diety.
Vybavení: finská sauna, wi-fi zdarma (v restauraci, popř. ve společenské části), restaurace, bar, společenská místnost, lyžárna, herna (šipky, fotbálek).

Program zájezdu

1. den

odjezd, nástupy po trase v nočních hodinách

2. den

příjezd na ubytování, uložení zavazadel, převlečení, odjezd na ledovec, lyžování, po lyžování odjezd do penzionu, večeře, relax, sauna, zábava.

3. den

snídaně, lyžování, odjezd na penzion, večeře, relaxace, sauna, zábava

4. den

snídaně, odjezd na ledovec, lyžování, odjezd na penzion, večeře, relax, sauna, zábava.

5. den

snídaně, po snídani odjezd do nedalekých termálních lázní Tauern Spa Kaprun. Relax v termálech. Odpoledne odjezd do ČR, příjezdy domů v podvečerních a večerních hodinách (Ostrava cca 21.-22.hod.).   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.