Velikonoce na ledovci

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 10 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tak jak k Velikonocím neodmyslitelně patří pomlázka, v kudrnovské nabídce nesmí chybět ani jarní výpravy za posledním sněhem. Cílem našeho výletu bude Mölltálský ledovec. Zažijeme příjemnou a pohodovou lyžovačku, snad i hodně sluníčka a ukončíme naši bohatou lyžařskou sezónu jak jinak, než velkou kudrnovskou pomlázkou. 
Ubytování a strava: 3 noci strávíme v příjemném hotelu v centru korutanského městečka Obervellach. Pokoje jsou vždy dvoulůžkové s vlastním sociálním zařízení a TV. Strava je zajištěna formou bohaté rakouské polopenze (snídaně formou bufetu, tříchodová večeře). 

Popis lokality ubytování

Program1. Odjezd z Brna v pátek v ranních hodinách. Večer dorazíme do malebného městečka Obervellach, která se nachází v korutanském údolí Mölltal. Zde bude také naše základna, odkud budeme každý den vyrážet na nedaleký Mölltalský ledovec.

2.–4. Následující dny budeme vykrajovat oblouky na ledovcových sjezdovkách a užívat si jarního lyžování s velikonoční atmosférou. Na velikonoční pondělí bude pro všechny účastníky připravené překvapení, poté opět vyrazíme na ledovec a příjemnou lyžovačku a jedno z posledních kudrnovských zimních poježdění na svahu ukončíme ochutnávkou korutanského mysliveckého čaje tzv. Jägertee. Následně nasedneme do připraveného kudrminibusu a vydáme se na cestu zpět domů. Předpokládaný příjezd do ČR v pondělí kolem půlnoci.

Slevy a zvýhodnění:
dítě/junior (ročník 1998–2010) –1.800 Kč, dítě (ročník 2011 a mladší) –3.640 Kč

Pozn. ke slevám: U zvýhodněných cen zájezdu již nelze nárokovat další slevy. 

Poznámky: Pro skupiny, firmy, školní a jiné kolektivy spočítáme individuální ceny. Poptávky posílejte na zakazky@kudrna.cz !
Informace k zájezdu• velikonoční prázdniny
• více než 50 km sjezdovek 
• 3denní SKIHIT skipas v ceně
• poloviční cena skipasu pro děti a juniory až do 18 let věku!
• lyžuje se až do 3.100 m n.m.
• ubytování v hotelu s místní polopenzí
• doprava minibusem v ceně

Interaktivní plánek sjezdovek naleznete ZDE

Více o středisku (v němčině i češtině) také na:
www.gletscher.co.at   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.