Vysokohorské lyžování Nauders - Ferienhof Schöne Aussicht, skipa...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Tiroler Oberland, Nauders
Název ubytování Ferienhof Schöne Aussicht
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rakouský NAUDERS a Italský SCHÖNEBEN
Předvánoční lyžařský zájezd za sněhem do nejvýše položených lyžařských středisek západního Tyrolska. Skvělá lyžařská střediska na hranicích Rakouska a Itálie. Rakouský Nauders nabízí takřka 80 km sjezdovek ve výšce 1.400 – 2.900 m. Najdete zde 7 lanovek a 6 vleků. Těsně za hranicemi leží v Itálii vysokohorské středisko Schöneben. Je zde 5 lanovek a vlek ve výšce 1.500 – 2.400m, které obsluhují 35 km krásných sjezdovek. Z letoviska Pfunds je to do těchto středisek 14 a 20 km. Ubytování v krásném Ferienhofu Schöne Aussicht *** v letovisku Pfunds. 18 km je vzdálena známá bezcelní zóna (parfémy, likéry atd.) Samnaun (možnost individuální návštěvy).

{{clanek:skimapa-nauders}}
{{clanek:skimapa-schoneben}}

Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 6.00 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny v "Důležitých informacích".

Popis stravování

polopenzesnídaně formou bufetu (včetně koutu zdravé výživy a ovoce)občerstvení po lyžování (15.00 – 17.00): zákusek, káva, čaj, buchtyvečeře menu o 3 chodech (plus salátový bufet)

Popis ubytování

POLOHA: Ferienhof Schöne Aussicht*** je hezký hotel ležící v alpském letovisku Pfunds. Ve vzdálenosti cca 300 m se nachází hotel Post, ve kterém mají hosté Ferienhofu k dispozici krytý bazén a saunu (po domluvě).VYBAENÍ restaurace, recepce, menší bar, lyžárna. V celém objektu k dispozici zdarma WIFIPOKOJE: pěkně vybavené dvoulůžkové pokoje (některé s možností 1 – 2 přistýlek) se sprchu/WC, sat TV, wifi

Program zájezdu

1. den

Odjezd v 6.00 z parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556/124) přes Olomouc a Brno do Rakouska (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích"). V podvečer příjezd do hotelu na ubytování a večeři.

2. den

Ráno po snídani výjezd naším autobusem do nedalekého střediska Nauders. Po zajištění skipasů celodenní lyžování. Po lyžování návrat do hotelu naším autobusem. V podvečer možnost návštěvy bazénu v partnerském hotelu Post. Večeře.

3. den

Ráno po snídani výjezd naším autobusem do Itálie, na středisko Schöneben. Celodenní lyžování. Po lyžování odjezd naším autobusem zpět do hotelu. V podvečer možnost navštívit menší vánoční trhy nebo wellnes v hotelu Post. Večeře.

4. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na celodenní vysokohorské lyžování v Nauders. Odpoledne po lyžování odjezd přes Innsbruck do ČR.

5. den

Příjezd přes Brno (zde kolem půlnoci) v ranních hodinách do Ostravy. Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.