Zell am See a Saalbach Hinterglem - hotel Bad Neunbrunnen s...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Salcbursko, Skicircus
Název ubytování Ban Neunbrunnen
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 6 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

NOVINKA – oblíbený, dobře hodnocený hotel v letovisku Maishofen se službami all inclusive ležící mezi superstředisky Saalbach Hinterglemm – Zell am See – Kaprun. Navíc je v této oblasti známé skvělým lyžováním, ale také vysokými cenami ubytování doslova cenovou oasou (skutečně leží u jezera). Z hotelu je prakticky všude „kousek“. Do excelentního střediska Zell am See – Kaprun (140 km sjezdovek, 54 lanovek a vleků) je to jen 7 km (na ledovec cca 18 km). Obří superstředisko Saalbach Hinterglemm – Leogang – Fieberbrunn je vzdáleno jen 10 km. A pokud ani toto někomu nestačí, má to jen 14 km na stále modernizované lyžařské středisko Maria Alm – Hochkönig se 120 km sjezdovek propojenými lyžařskou houpačkou.
Na místě je možno zakoupi skipasy platící na jednotlivá střediska. Pokud chce lyžař navštívit všechny sjezdovky v okolí, může si pořídit Salzburger Super Ski card platný na neuvěřitelných 2.790 km sjezdovek ve 25 lyžařských střediscích (samozřejmě na všechny v okolí Maishofenu). Za cca 8% příplatek se dostane do lyžařského nebe (platí to především pro delší pobyty).

{{clanek:skimapa-zell am see-kaprun}}
{{clanek:skimapa-saalbach-hinterglemm-gieberbrunn}}
{{clanek:skimapa-maria-alm-hochkonig}}
{{clanek:cenik-skipas-salzbursky}}
{{clanek:cenik-saalbach-hinterglemm-fieberbrunn}}
{{clanek:cenik-zell am see-kaprun}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 500 km z Prahy 460 km

Popis stravování

All inclusive:Snídaně formou bufetu včetně bio koutkubalíček na oběd (ze snídaňového bufetu, idnividuálně připravuje zákazník)16.00 – 16.30 odpolední savčina (koláče apod.)Večeře – výběr z menu o 3 chodech a salátový bufet8.00 – 21.00 napoje jako točené pivo, stolní víno, čaj, káva, nealko, džusy (samoobsluha)

Popis ubytování

POLOHA: pěkný stronghotel*** Bad Neunbrunnen leží na břehu jezírka Waldsee, asi 2 km od letoviska Maishofen. Kolem hotelu vedou krásné běžkařské tratě, do okolních tří grandiozních lyžařských superstředisek to je mezi 7 – 14 km. V zimě (mrazivé) na jezeře kluziště a curling.VYBAVENÍ recepce, hala, restaurace, bar, terasa, WIFI (ve společných prostorách), parkoviště.POKOJE: dvoulůžkové, v některých možnost 1 přistýlky, sprcha, WC, TV, některé s balkónem   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.