Akrathos

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Chalkidiki - Ouranopolis
Název ubytování Akrathos
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 22 960 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování ALL INCLUSIVE PROGRAM: Snídaně 8:00 – 10:00 formou bufetu vč. příprav pokrmů před hostemObědy 13:00 – 15:00 formou bufetu vč. příprav pokrmů před hostemVečeře 19:00 – 21:00 formou bufetu vč. příprav pokrmů před hostemBar u bazénu 10:00 – 18:00 – točené pivo, víno, vodka, gin, whisky a ouzo. Nealkoholické nápoje, džusy, čaj a káva. Od 16 do 17 hodin je podáván „coffee break“ – káva a zákusky. Hlavní bar 18:00 – 24:00 - točené pivo, víno, vodka, gin, whisky a ouzo. Nealkoholické nápoje, džusy, čaj a káva. Plážový bar 10:00 – 18:00 – nealkoholické nápoje, točené pivo a káva.

Popis ubytování

O hoteluHotel Akrathos prošel v posledních letech kompletní rekonstrukcí a nabízí tak moderní ubytování. Z panoramatického bazénu se vám naskytne skvělý výhled na Egejské moře.Poloha a popisAreál hotelu se rozprostírá na zelených kopcích poloostrova Athos v těsné blízkosti pláže a přibližně 2 km od vesnice Ouranopolis, která je posledním veřejným místem před hranicí mnišské republiky. Najdete zde oázu klidu a výborné služby v moderním designu.PokojePokoje jsou vybaveny individuální klimatizací, ručníky, manželskými postelemi nebo oddělenými postelemi, bezpečnostním boxem, plochou satelitní TV, vysoušečem vlasů, malou lednicí, vanou nebo sprchovým koutem a telefonem. Hotel nabízí několik druhů pokojů. Odpočívat můžete na vlastní terase s posezením. Nabídka na webu je určena pro pokoje Standard s výhledem do zahrady nebo na olivové plantáže.Služby hoteluVlastní písečná pláž (oceněná modrou vlajkou) nabízí hostům zdarma lehátka a slunečníky, u hotelu se nachází dva bazény s lehátky, dále zde najdete fitness centrum, vodní sporty a půjčovnu lodiček, 4 tenisové kurty, hřiště na fotbal, plážový volejbal a basketbal, klub pro děti (věk 4 – 12 let), dětské hřiště a supermarket. Na hotelové pláži se nachází bar a další bary najdete v prostorách hotelu.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceAthos – jeden z „prstů“ poloostrova Chalkidiki končí pro veřejnost obcí Ouranopolis. Za ní najdete již hranici mnišského státu, kam mají přístup pouze muži a to pouze na základě pozvánky. Okolí hotelu Akrathos je velice klidné místo, kde byste mohli mít pocit, že se zastavil čas. Nudit se zde ale nebudete. Hotel nabízí mnoho služeb, díky kterým vám vaše vysněná dovolená uteče jako voda. Můžete se vydat na procházku právě do nedaleké Ouranopolis (přibližně 2 km), nebo můžete k přepravě využít místní dopravu. Velice doporučujeme zapůjčení lodiček (není součástí hotelových služeb). Není třeba kapitánského průkazu. Po krátké instruktáži se můžete vydat na nedaleké Oslí ostrůvky a prozkoumat tamní pláže a zálivy. Historie oblasti sahá až do antických dob. Hmatatelné důkazy o její slávě najdete v rámci archeologického naleziště v nedaleké Amfipoli. Právě tam se postupně odkrývá nejrozsáhlejší antická královská hrobka přibližně ze 4. století př. n. l.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.