Aparthotel Siros

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Řecko pevnina - Olympská riviéra - Leptokaria
Název ubytování Aparthotel Siros
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 881 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: Busem, nástupní místa - základní odjezdová trasa CHRUDIM, PARDUBICE, H. KRÁLOVÉ, HOLICE, V. MÝTO, LITOMYŠL, POLIČKA, SVITAVY, LETOVICE, BRNO
Cena nezahrnuje: PŘÍPLATKY:

Jednolůžkový pokoj +350,-/nocStravování: - polopenze 330,-/den

- večeře 215,-/denkompletní pojištění vč. léčeb. výloh a storna

dospělí 33,-/os./den

děti do 15 let 23,-/os./densamostatná zpáteční jízdenka = 3.400,-Na místě se vybírá taxa ve výši cca 0,5 – 1,5€/pokoj/noc.
Slevy: Na dvě dospělé osoby má jedno dítě slevu na přistýlku. Přistýlka je většinou na tzv. francouzské posteli (1 a půl lůžka).Dospělá osoba na přistýlce = -100/noc

Dítě do 15-ti roků na přistýlce = -250/noc

Slevy platí při koupi za katalogové ceny, u last moment dle informace CK.dítě do 6 let bez lůžka = 1.500,-

vlastní doprava, spojení termínů = -1.900,-

Popis stravování

Stravování: Vaření v kuchyňkách nebo lze dokoupit – večeře či polopenze, výběr z jídelního lístku, nápoje nejsou v ceně. Stravu lze prodávat i na méně dnů.

Popis ubytování

PopisAtraktivní pobytové zájezdy do letoviska LEPTOKARIA - přímo pod Olympem na pobřeží Egejského moře, asi 90 km pod Soluní. Místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší je vhodné pro astmatiky a alergiky. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, taveren, trh - nejvybavenější letovisko na Olympské riviéře.

Pláž je písčitá, moře bez ježků.UbytováníPenzion SIROS - 2 lůžková studia (možnost 1 přistýlky) s klimatizací, TV, cca 80 m od pláže. Studia mají vždy vlastní sociální zařízení a kuchyňku, terasu nebo balkón. Ve studiích nejsou věci osobní a hygienické potřeby, ručníky, mycí a úklidové prostředky, zápalky, žehlička. Lůžka jsou s povlečením. Voda je pitná. Kuchyně jsou vybaveny základním vybavením (lednice, vařič, základní nádobí).

U leteckých zájezdů je ubytování ve druhém patře, u autobusových v přízemí a ve třetím patře.Vybavení a službyNa každém pokoji je TV a klimatizace zdarma, k dispozici recepce, kde je i wi-fi.Tip!!Týden zdarma!! - platí pro zájezdy s bus dopravou.

Při zakoupení termínu 7. 6. - 17. 6. čerpáte navíc ZDARMA pobyt od 30. 5. - 9. 6. a při zakoupení termínu od 15. 9. - 24. 9. čerpáte navíc ZDARMA pobyt od 22. 9. - 30. 9.Další informaceVýlety: Olymp + Lifidra, Alikies, Kateriny - vodní park, Meteora, pirácká plavba, řecký večer,… Platí se na místě.

Popis lokality ubytování

PolohaNachází se v blízkosti pláže i centra. Jedná se o třípatrovou budovu, dobře udržovanou s pěkným nábytkem. Každé ubytování má kuchyňský kout, jehož součástí je dvouplotýnkový vařič, lednice a základní vybavení pro jednoduchou přípravu pokrmů. K vybavení patří i polštáře, deky a povlečení. Součástí studií a apartmánů jsou sociální zařízení - WC, umyvadlo a sprchový kout. Recepce a kavárna v přízemí dotváří pohodovou atmosféru.

Program zájezdu

Program

Orientační časy odjezdů busu první den, přesný čas obdrží klienti cca týden před odjezdem. Hradec Králové - 05:00 Svitavy - 07:20 Brno - 09:00Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.