Apartmány Milano

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Zakynthos, Laganas
Název ubytování Apartmány Milano
Typ ubytování Studia
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 12 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.Večeře: Možnost dokoupení večeří v nedaleké taverně, vynikající strava.

Popis ubytování

UbytováníApartmány až pro 5 osob (2 místnosti) s bočním výhledem na moře, zařízený kuchyňský kout, klimatizace (5 €/ den), lednice, TV/SAT, sejf (2 €/den), koupelna, balkon nebo terasa.

Popis lokality ubytování

Laganas je největším a zároveň nejrušnějším turistickým centrem ostrova a jeho pláž je nejdelší na ostrově Zakynthos (Řecko). Právě tuto překrásnou zátoku si oblíbily vzácné želvy Caretta caretta. Najdete zde nepřeberné množství taveren, barů, diskoték, různých atrakcí a obchodů se suvenýry. Můžete si zde nejen odpočinout, ale i načerpat sílu, přicházející z moře, slunce i od místních lidí, kteří mají elánu a optimismu na rozdávání. Vzdálenost od letiště je 20 minut.

Program zájezdu

Popis

Apartmány Milano se nachází přímo u 5 km dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře vyhledávaného letoviska Laganas (Řecko, Zakynthos), disponují recepcí s Wi-Fi připojením zdarma. Hned vedle domu se nachází taverna a supermarket, rušnější centrum s mnoha obchody, restauracemi, bary a kluby naleznete už po 200 metrech. Na pláži jsou k pronájmu lehátka a slunečníky, potřeby pro vodní sporty nebo motorové čluny, kterými doplujete např. na protější ostrůvek Marathonisi. Do 8 km vzdáleného hlavního města se můžete sami vydat místním autobusem. Pokud hledáte ubytování u pláže a přitom v dosahu zábavy a rušnějšího centra, je toto ta správná volba.

Doprava

Doprava na Zakynthos je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Smart Wings. Předpokládaný letový řád (místní časy): 10/11 nocí: Brno - Zakynthos 04:00-07:15 (odlety úterý i pátek) Zakynthos - Brno 16:05-17:25 (návrat v uterý) Zakynthos - Brno 08:05-09:25 (návrat v pátek) Praha - Zakynthos 05:15-08:40, Zakynthos - Praha 9:25-10:55 Ostrava - Zakynthos 12:00-15:15, Zakynthos - Ostrava 16:30-17:50 (odlet v úterý, návrat v pátek) Ostrava - Zakynthos 12:30-15:45, Zakynthos - Ostrava 08:05-11:10 (odlet v pátek, návrat v úterý) Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou. V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg a jedno příruční zavazadlo do 8 kg. (Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm.) (Rozměry příručního zavazadla - max. 56x45x25 cm) Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Příplatky

snídaně kontinentální (os/noc) - 150 Kčvečeře (os/noc) - 410 KčTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.