Atali Village

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta
Název ubytování Atali Village
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 12 442 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Atraktivní a jednoznačně ekonomický hotel Atali Village leží na malém kopečku v Bali - tiché a klidné vesničce s přístavem. Letiště v Heraklionu je vzdálené cca 50 km. Rethymno je vzdálené cca 25 km. Pouze několik set metrů odděluje tento příjemný hotel od centra městečka s tavernami, restauracemi a bary.

Pláž
Písčitá pláž s názvem Livadi Beach se nachází cca 150 m od hotelu Atali Village. Přístup na pláž je přes cestu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Vybavení
Restaurace 24h, restaurace, TV v lobby, bar, bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), fén a žehlička (dostupné na recepci na vyžádání), diskotéka (21:30-23:00), mini market. Pro děti jsou k dispozici v restauraci dětské židličky a dětské hřiště.

Pokoje
V hotelu Atali Village je 214 pokojů. Našim hostům nabízíme dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (2+2), individuálně řízenou klimatizací (za poplatek 6 EUR/den),telefonem, balkónem nebo terasou, koupelnou (wc, sprchový kout/vana). Dětská postýlka na vyžádání (zdarma). 

Strava
All Inclusive (ve formě bufetu): snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00). Lehké občerstvení (koláče, sušenky) v čase 16:00-17:00, zmrzlina v čase 12:00-14:00. Nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje rodinné výroby jsou dostupné v baru (11:00-23:00).

Sport a zábava
Animační program, večerní show s řeckou folklórní skupinou, živá hudba, střelba z luku, šipky, volejbal, tenisový kurt (set v ceně), stolní tenis. Za poplatek: billiard a vodní sporty na pláži.

Internet
Wi-Fi ve veřejných prostorech hotelu Atali Village (zdarma).

Místní kategorie
***

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/kreta-heraklion-wczasy/atali-village

Náš názor
Dobře udržovaný hotel s programem All Inclusive, umožňující komfortní odpočinek. Hotel Atali Village doporučujeme rodinám s dětmi kvůli prostorným elegantním pokojům a zajímavému animačnímu programu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného hotelu, péči polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu uvedeno jinak) a osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.ProgramDen první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety: Varšava, Katovice, Krakov, Gdańsk, Wroclaw, Poznań, Bydhošť a Lodž. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.JinéKRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční dost drahé. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odletem.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Kréta ve znamení Zorby a býčího kultu Jsme na Krétě. Vymetené oblakuprosté azurové nebe při vystoupení z letounu vás ujistí o správné volbě dovolenkové destinace. Mínojská civilizace patří k základnímu vzdělání a báje o Atlantidě jsou směrovány právě do této oblasti. Začněme tedy krétskou atrakcí číslo jedna - Knossem.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.