Atrium Villas

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Rhodos, Lindos
Ubytování Atrium Villas
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 49 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně formou bohatého bufetu v části oddělené od hotelových hostů. U večeře velký výběr salátů, studených a teplých předkrmů a dezertů formou bufetu. Servírované hlavní jídlo výběrem ze 3 menu. Čtyřikrát týdně tematická večeře s aperitivem zdarma. V den příletu klientiobdrží na pokoj mísu ovoce, láhev vody a vína. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Popis ubytování

Druh ubytováníVillaDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hoteluKrásnou vlastní zahradu s vyhřívaným bazénem, pergolu a terasu na slunění. Koupelnu/WC, jacuzzi, klimatizaci, TV/sat. s hudebním kanálem, DVD, minibar, elektronický trezor, telefon s přímou volbou, internetové připojení (za poplatek).Sportovní vyžitíZdarma: fitness, tenisový kurt, stolní tenis, volejbal a basketbal.Aktivity pro dětiDětský bazén a dětské hřiště. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).Popis All InclusiveBrzká kontinentální snídaně (06.00–07.00 hod., nutná rezervace den předem) Snídaně formou bufetu (07.00–10.30 hod.) Oběd formou bufetu (12.30–15.00 hod.) Večeře formou výběru ze 3 menu, show cooking, saláty a předkrmy formou bufetu, 4× týdně tematické večeře, 2× týdně BBQ. Pozdní kontinentální snídaně (10.30–11.00 hod.) Káva, čaj, sušenky a zmrzlina (17.00–18.00 hod.) Pozdní občerstvení (22.30–23.30 hod.) Minibar doplněn v den příjezdu (zdarma z prvního doplnění nealkoholické nápoje, voda a pivo, zbývající konzumace a následné doplnění za poplatek) Nealkoholické a alkoholické nápoje včetně vybraných koktejlů (11.00–24.00 hod.)  Popis pokojůDe Luxe vila: 50 m2, 1 pokoj – kombinovaný obývací prostor s ložnicí, 1 koupelna, privátní bazén. Max. 3 dospělí.Executive vila: 70 m2, 2 pokoje propojené dveřmi – kombinace ložnice a obývacího pokoje s prostorem na spaní, 1 koupelna, privátní bazén. Max. 4 dospělí. Superior vila: 78 m2, 2 pokoje propojené dveřmi – kombinace ložnice a obývacího pokoje s prostorem na spaní, 2 koupelny. Max. 4 dospělí, privátní bazén.  

Popis lokality ubytování

PlážPísečná pláž vzdálena cca 300 m (při vstupu do vody jemné oblázky), lehátka a slunečníky zdarma.Poloha10 minut chůze od malé vesničky Kalathos s pár restauracemi a obchody. Městěčko Lindos s hiśtorickým centrem, restauracemi, bary, bary a obchody je vzdáleno cca 6 km. Autobusová zastávka pouhých 5 minut chůze od hotelu.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.