Attika Beach

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Korfu, Lefkimmi
Název ubytování Attika Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 14 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně a večeře formou bufetu (2x týdně formou menu). K večeři sklenice vína či piva nebo 1 nealkoholický nápoj zdarma. Možnost dokoupení oběda formou menu v restauraci u bazénu.

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokoj, Rodinný pokoj, Jednolůžkový pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hotelu170 pokojů, vstupní hala s recepcí, trezor za poplatek, restaurace, TV koutek, minimarket. Venku bazén, terasa se slunečníky a lehátky zdarma, bar s restaurací u bazénu.Sportovní vyžitíZdarma: volejbal, fotbalové hřiště. Za poplatek: 2 tenisové kurty, stolní tenis.Aktivity pro dětiHřiště, brouzdaliště, miniklub, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).Popis pokojůDR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace za poplatek, telefon, lednička, balkon nebo terasa. FR: viz DR, oddělená ložnice.

Popis lokality ubytování

PlážDlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu, lehátka zdarma.PolohaV rozlehlé udržované zahradě v klidné části na jihu ostrova. Městečko Lefkimmi cca 3 km (pondělí až pátek 1x denně hotelový autobus zdarma). Hlavní město Korfu cca 40 km (linkový autobus z Lefkimmi).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.