Belair Beach

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Rhodos, Ixia
Název ubytování Belair Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 16 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování polopenze formou bufetu možnost dokoupení all inclusive Program all inclusive zahrnuje Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci od 07.00 do 10.00 hodin. Obědy formou bufetu v hlavní restauraci od 12.30 do 14.00 hodin. Večeře formou bufetu v hlavní restauraci od 18.30 do 21.00 hodin. Koláče, snacky od 11.00 do 13.00 hodin. Káva, čaj a sušenky od 15.00 do 17.00 hodin. Zmrzlina od 10.00 do 18.00 hodin. Nealkoholické nápoje, pivo, místní víno, káva a čaj od 10.00 do 18.00 hodin a od 18.00 do 01.00 hodin v hlavním baru včetně alkoholických nápojů zahraniční výroby.

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduPojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaPříjemný hotel Belair Beach se nachází v letovisku Ixia, v dosahu několika minut chůze od jeho centra s obchody a tavernami. Od oblázkové pláže ho dělí silnice, hlavní město Rhodos, se kterým má pravidelné autobusové spojení, je vzdáleno asi 4 kilometry.Vybavení hotelurecepce, dva výtahy, restaurace, koktejl bar,společenská místnost s televizí, minimarket, kadeřnictví a zlatnictvíSport & zábava all inclusivetenisové kurty, stolní tenisInternetové stránky hoteluwww.belairbeachhotel.gr

Popis lokality ubytování

Obecný popisStředisko Ixia patří k nejvyhledávanějším místům na severozápadním pobřeží ostrova. Více než 3 kilometry dlouhá oblázková pláž s tyrkysově zbarveným mořem a často zvlněnou mořskou hladinou je pravým rájem pro sportovně založené klienty, zvláště pro milovníky surfování. V centru vodních sportů si můžete pronajmout i vodní skútry, vyzkoušet si vodní lyžování nebo parasailing. Letovisko nabízí rozličné možnosti večerní zábavy v místních barech a klubech. Výhodou je blízkost hlavního města Rhodos, s nímž má Ixia velmi dobré autobusové spojení. Transfer z letiště asi 20 minut.



Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.