Blue Green Bay

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Skopelos, Panomos
Název ubytování Blue Green Bay
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 26 215 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Blue Green Bay je kvalitní hotel, nacházející se v jednom z nejkrásnějších koutů ostrova Skopelos v zelené zátoce Panormos. Dvoupatrová budova je obklopena zelení, s krásným výhledem na moře a hory. Hotel leží cca 13 km od hlavního města ostrova Skopelos a cca 14 km od Glossy, druhého největšího města na ostrově. V městě Skopelos je přístav, odkud se můžete plavit na jiné ostrovy Sporad, včetně ostrova Skiathos. V těsné blízkosti hotelu je autobusová zastávka, ze které se můžete dostat na okolní pláže - Milia a Kastani a do města Skopelos. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3 hodiny (včetně trajektu).

Pláž
Hotel Blue Green Bay se nachází přímo na krásné písčito-oblázkové pláži (oceněná modrou vlajkou). Pro klienty Hotelu Blue Green Bay je plážový servis zdarma.

Vybavení
Dvoupatrová budova.
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace s terasou (vysoké židle k dispozici pro děti), velký bazén (sladká voda), sluneční terasa (lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma), plážové osušky (zdarma), bar u bazénu. Hotel Blue Green Bay akceptuje platební karty.

Pokoje
Hotel Blue Green Bay má 16 elegantně zařízených dvoulůžkových pokojů (možnost 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo 2 přistýlek pro děti) s vlastním sociálním zařízením (vysoušeč vlasů) a balkonem nebo terasou (zahradní nábytek). Všechny pokoje s výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny: TV se satelitním příjmem, telefonem, ledničkou (zdarma), klimatizací (individuálně nastavitelnou, zdarma), trezor (zdarma).
Dětská postýlka do 2 let - zdarma.
Poslední rekonstrukce pokojů proběhla v roce 2013.

Strava
All Inclusive Light: snídaně formou bufetu (08:00-10:00), oběd formou lehkého občerstvení: pizza, gyros, hamburger, hot dog, těstoviny - jedno jídlo každý den (13:00-14:00), servírované večeře (19:30-21:00) - výběr ze tří hlavních jídel a salátový bufet, coffee break - čaj, káva filtrovaná, koláčky (16:00-17:00). Nealkoholické nápoje - voda, džus, sladké nápoje typu cola a fanta, káva, čaj a některé místní alkoholické nápoje - pivo, víno, ouzo (10:00-22:00).

Sport a zábava
Na pláži centrum vodních sportů - za poplatek.

Internet
Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu Blue Green Bay a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
***

Jiné
www.bluegreenbay.gr

Náš názor
Jedinečný hotel položený uprostřed zeleně, v klidném, romantickém místě. Hotel Blue Green Bay je ideální volbou pro páry a pro klienty, kteří hledají odpočinek a relaxaci. Vřele doporučujeme!

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

ProgramDen první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.JinéSKOPELOS základní informace

Měna
EUR - Euro. Platby kreditní kartou jsou přijímány na některých místech, používání bankomatů je možné v turistických střediscích. V letoviscích je mnoho míst, kde si můžete vyměnit britské libry nebo dolary USA. Neexistuje možnost výměny českých korun.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména o řidičích během výletů do okolí a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je připočteno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb, který je podáván před jídlem.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v České republice.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 l vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně od 2,5-4,5 EUR.

Pošta
Známka na pohled stojí 0,80 EUR. Pohledy se známkou je nejlepší ponechat k odeslání na recepci.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů, stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují po celém Řecku, mohou však nastat problémy s pokrytím v hotelových budovách. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

SKOPELOS
Malý ostrov, patřící do egejského souostroví Sporady, který se nachází v tyrkysových vodách Egejského moře. Skopelos uchvacuje bujnou vegetací, tradiční architekturou a nádhernými plážemi. Život zde plyne svým skutečným řeckým rytmem! Skopelos a sousedící Skiathos posloužily jako pozadí známého muzikálu „Mamma Mia“.

Skopelos Town
Hlavní město a hlavní přístav ostrova, ze kterého můžete plout na jiné ostrovy Sporad: Skiathos a Alonissos. V centru najdete jak písečnou pláž, tak i charakteristickou architekturu: labyrinty kamenných uliček, nízké domy s červenou střechou, mnoho restaurací a taveren servírující místní kuchyni.

Glossa
Druhé největší město na ostrově. Glossa se ​​nachází v západní části ostrova. Poutá pozornost především zcela jinou architekturou, než je na celém ostrově.

Neo Klima
Malá vesnice, která se nachází asi 7 km od Glossy. Blízkost nejkrásnějších pláží - Elios a Hovolo - činí tuto část jednou z nejvíce atraktivních míst na ostrově.

Panormos Bay
Městečko se nachází v nádherné zátoce, obklopené bujnou vegetací. Krásná písčito-oblázková pláž v Panormos byla oceněná Modrou vlajkou za čistou vodu. Panormos je krásné romantické místo, ideální pro milovníky klidné dovolené.

Pláž Stafilos a Velanio
Četné pláže na ostrově jsou lákadlem pro všechny milovníky vodních sportů! Dobře zorganizovány, s kompletním vybavením a centry, nabízejícími kurzy a půjčovny vybavení.

Odlety z: Varšavy a Katovic. K odbavení se dostavte 2 hodiny před plánovaným odletem ke stánku cestovní kanceláře Rainbow Tours na letišti. Aktuální rozpis letů je třeba sledovat na: r.pl/rozkladyCenaCena zahrnuje: leteckou dopravu na Skiathos, letištní poplatky, transfery letiště - hotel - letiště (včetně trajektu Skiathos-Skopelos-Skiathos), ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu vybraného ubytování, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno v popisu ubytování jinak) a další osobní výdaje.Výlety v okolíPo stopách Mamma Mia - cca 30 EUR/20 EUR (9:00 - 16:00)
Relaxační výlet, který umožňuje poznat nejkrásnější zákoutí ostrova po stopách tvůrců Mamma Mia. Po zdolání téměř 100 schodů navštívíme kostel Agios Ioannis Sto Kastli, který se nachází na skalnatém kopci a v němž se natáčela poslední svatební scéna z filmu. Poté se vydáme k nejkrásnější pláži ostrova: známé také z filmu Kastani - čas na krátkou koupel. Následně přejezd do Panormosu, kde bude přestávka na oběd v pobřežní rybí taverně. Podél pobřeží přejedeme k horské částí ostrova - Palouki. Z mnoha klášterů navštívíme Evangelistria, odkud se rozprostírá nejkrásnější panoramatický výhled na hlavní město ostrova a Egejské moře. Hlavním bodem programu bude návštěva tradiční keramické dílny a obchodu s místními produkty ve městě Skopelos.
Výlet vede přes zalesněné kopce. Je určen pro ty, kteří chtějí poznat filmovou historii ostrova a také jeho přirozenou tvář. Oběd není zahrnut v ceně.

Jízda na kajacích při západu slunce cca 30 EUR/20 EUR (17:00 - 20:30)
Krátký odpolední výlet na kajaku (jedno- nebo dvoumístném), během plavby s průvodcem urazíme v klidném rytmu asi 3 km vzdálenost. Proplouvajíc podél malebného pobřeží ostrova, poznáme jeho nedotčená přírodní zákoutí. Výlet zakončíme při západu slunce v rybářském přístavu Agnondas.

Plavba k ostrovu Alonissos cca 40 EUR/25 EUR (09:30 - 17:30)
Nejoblíbenější výlet - celodenní plavba velkou výletní lodí k sesterskému ostrovu Alonissos (třetímu ze souostroví Sporady), během plavby bude čas na opalování a koupání. Na ostrově navštívíme staré městečko Patatiri a zastavíme ke koupání v krásné zátoce Chrysi Milia, s písečnou pláží obklopenou vápencovými útesy. Na palubě lodi jsou k dispozici drinky, zmrzlina a občerstvení (za příplatek).

Plavba po Národním vodním parku cca 49 EUR/34 EUR (09:00 - 17:30)
Nejlepší volba pro rodiny s dětmi! Plavba komorní lodí v oblasti Národního mořského parku. Během plavby lze pozorovat ohrožený druh tuleňů středomořských, delfíny a mořské želvy. V programu jsou zahrnuty časté přestávky ke koupání v moři a je předpokládána zastávka u neobydleného zeleného ostrova Kyria Panagia, na kterém se nachází starý klášter. Návrat pozdě odpoledne. Na palubě lodi se podává lehký oběd.

Plavba na ostrov Skiathos cca 40 EUR/25 EUR (09:30 - 17:30)
Odpolední relaxační výlet na nedaleký sousední ostrov Skiathos. V programu opalování na Koukounaries - nejkrásnější písečné pláži na ostrově. Ostrov se nachází v chráněné krajinné oblasti borových lesů. Následně přeplujeme k hlavnímu městu ostrova, kde bude volný čas na procházku tradičními úzkými uličkami a čas na odpočinek u sklenice ledové kávy frappé.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.