Cactus Beach

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta/Heraklion
Název ubytování Cactus Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 14 660 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: vestavěný dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma) a židličky v restauraci.

Popis stravování

Stravování: polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Na večeři je požadováno vhodné oblečení. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. Snacky, káva, a čaj od 10.00 do 18.00 h., zákusky a zmrzlina od 15.00 do 16.00 h. Plážový bar od 11.00 do 17.00 h. 1x za pobyt možnost večeře v italské a-la carte restauraci a 1x za pobyt večeře v řecké "taverně" (pouze v hlavní sezoně, nutná rezervace).

Popis ubytování

USPvelmi oblíbený hotel u stálých hostů

široká nabídka zábavních služeb pro celou rodinu

v blízkosti centra letoviskaPopis hoteluVelmi oblíbený hotel u stálých hostů. Široká nabídka zábavních služeb pro celou rodinu. V blízkosti centra letoviska.Plážpísečná pláž cca 20 m (pouze přes pobřežní ulici). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 2,50 €/kus/den). Plážový bar.Vybavení380 pokojů rozdělených do několika budov. V hlavní budově přijímací hala s recepcí (trezory k pronajmutí, cca 3 €/den), klimatizovaná restaurace, 2 a-la carte restaurace (italská, řecká), bar a obchod. V rozlehlé zahradě 3 sladkovodní bazény, opalovací terasa, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, 3 snack bary.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): sat. TV, fén, telefon, malá chladnička, klimatizace, vana nebo sprcha, WC a balkon nebo terasa.
Dvoulůžkové pokoje (A2E/A3E): ve vedlejší budově, spojení podchodem, jinak jako A2B.
Jednolůžkové pokoje (A1A): stejné jako A2B.
Rodinné pokoje (A2D/A3D): 1 prostornější místnost, jinak jako A2B.
Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): 2 místnosti s propojovacími dveřmi, jinak stejné vybavení jako A2B.Sport/aktivityzdarma: stolní tenis, plážový volejbal, šipky. Večerní animační program v amfiteátru nebo na terase. Za poplatek: biliár, fitness (v sesterském hotelu Cactus Royal, cca 10 €/osoba/den), vodní sporty na pláži.InternetWiFi v celém hotelu za poplatek.Wellnessv sesterském hotelu Cactus Royal. Za poplatek: parní lázeň, masáže, sauna a vířivka.Infomístní kategorie: A; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.Upozorněnípro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


12% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.01.2018, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2018, 5 % sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2017Dětská sleva (F)A2B/A2E: 1 dítě (do 6,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu, (od 7-11,99 let) 70% sleva na ubytování a stravu. A2C/A2D: 1 až 2 děti (do 6,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu, ( do 7-11,99 let) 70% sleva na ubytování a stravu. Další slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeLeteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohaživá atmosféra, na okraji letoviska Stalis. Možnosti pro nakupování a zábavu, jak v letovisku Stalis, tak v letovisku Malia. Letiště Heraklion cca 35 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.