Daios Cove Luxury Resort and Villas

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta, Agios Nikolaos
Název ubytování Daios Cove Luxury Resort & Villas
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 25 830 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování Polopenze formou bufetu, pro hosty ubytované ve vilách privátní snídaně v oddělené restauraci.Klienti ubytovaní v suitách a vilách mají v ceně all inclusive program Residents Club (mimo období od 8.7. do 28.8.2018, kdy je v ceně polopenze a program Residents Club lze dokoupit).

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduPojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaDaios Cove Luxury Resort and Villas je přirozeně zasazený do svahu nad soukromým zálivem s písčitou pláží. Díky své poloze a architektonickému ztvárnění poskytuje kouzelné výhledy na tyrkysový záliv a okolní přírodní scenérie. Nejbližší městečko Agios Nikolaos je vzdáleno pouze 10 minut jízdy autem.Vybavení hoteluhlavní restaurace Pangea, kde jsou podávány snídaně a bufetové večeře, řecká taverna, italská a la carte restaurace, bar u bazénu i na pláži, swim up bar,panoramatické lanovky, usnadňující pohyb po areálu, lze využívat také přepravu elektrovozíky,dva tenisové kurty, obchod se suvenýry, zlatnictví a butik,hotel zajišťuje pronájem aut, jachet, popřípadě i transfery helikoptérou na vlastní přistávací plochuRelaxace & WellnessSpa centrum na ploše 2500 m² ,léčebné procedury, prospívající tělu i duši, fitnesscentrum, sauna, hydromasáže, kadeřnictví, kosmetika a pedikúraInternetové stránky hoteluhttp://www.daioscovecrete.com/First minutePrávě dnes SLEVA až 49,3%
(při úhradě 100 % ceny zájezdu při rezervaci)

Popis lokality ubytování

Obecný popisCeloročně navštěvované městečko Agios Nikolaos na severovýchodě ostrova Kréta se rozkládá podél malebných mořských zálivů, díky romantické poloze a kotvišti jachet je také nazývané krétské Saint Tropez. Dovolená Kréta - Agios Nikolaos je také příležitostí navštívit vyhlášené taverny v tomto půvabném přímořském letovisku, které jsou denně zásobeny čerstvými úlovky místních rybářů. V Agios Nikolaos je řada obchodů a obchůdků s lákavým zbožím, cukráren, restaurací a půjčoven aut.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 60 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.