Elounda Beach Resort and Villas

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta, Elounda
Název ubytování Elounda Beach Resort & Villas
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 21 360 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří formou 3-chodového menu v à la carte restauracích resortu

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduPojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.Mimořádné nabídkySPA voucher ZDARMA!

Voucher pro dospělou osobu do The Espace Vitalité Chenot Elounda Beach v hodnotě 50€ ZDARMA na každý týden pobytuPolohaLuxusní resort Elounda Beach Resort and Villas s vysokou úrovní služeb se nachází asi kilometr od známé rybářské vesničky Elounda. Areál sousedí se sesterským hotelem Elounda Bay Palace.Vybavení hoteluhlavní restaurace a několik à la carte restaurací a barů, recepce, parkoviště, heliport, pronájem automobilů a jachet,obchody, amfiteátr nebo soukromá kapleRelaxace & Wellnesswellness centrum Espace Vitalité Chenot, jedno z nejlepších v Řecku - relaxační, detoxikační, regenerační a osvěžující procedury, masáže, hydroterapie, kosmetické služby, dietní i ozdravné programy,hammam, sauna v rámci fitnessInternetové stránky hoteluwww.eloundabeach.grFirst minutePlatí do vyprodání, podmínkou je doplatek plné ceny zájezdu nejpozději do 8.4.2020.

Popis lokality ubytování

Obecný popisElounda, malebný přístav na severovýchodě Kréty, je vzdálený 65 kilometrů na východ od Heraklionu. Dovolená Kréta - Elounda to jsou nádherné přírodní scenérie a špičková úroveň nabízených služeb. Díky několika luxusním hotelovým komplexům se Elounda stala prominentním letoviskem , které navštěvují známé osobnosti kulturního a politického života z celého světa. Střídají se tu písečné a kamenité pláže, obojí vhodné k provozování vodních sportů, zejména surfování. Z Eloundy je lodní spojení na ostrov Spinalonga.Transfer z letiště v Heraklionu asi 60 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.