Funtazie klub Akti Kalimera Kos

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kos, Kardamena
Název ubytování Funtazie klub Akti Kalimera Kos
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 30 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Klubový hotel Funtazie klub Akti Kalimera Kos je ideální pro rodinnou dovolenou. Rodiny s dětmi jsou vítány ve Funtazie klubu. Zkušený tým česky hovořících animátorů naplní dovolenkové dny pro děti i mládež bohatým sportovním, odpočinkovým a zábavným programem. Dospělí mají čas jen pro sebe.

Popis stravování

Viz program ultra all inclusive.

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokoj, Rodinný pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hoteluV rozlehlé udržované zahradě hlavní budova: vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace s nekuřáckou zónou, restaurace al la carte (mořská), venkovní terasa, TV koutek, minimarket, lékařská služba. Další části hotelu: několik barů, 3 sladkovodní bazény (relaxační a aktivní), 5 sladkovodních bazénů pro děti, terasa na slunění, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky oproti kauci, sprchy u bazénů, dětské hřiště s prolézačkami a skluzavkou, oddělený miniklub.Sportovní vyžitíZdarma: 2 tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), stolní tenis, minigolf, multifunkčni hřiště na fotbal, vodní pólo, plážový volejbal, šipky, nemotorizované vodní sporty na pláži (šlapadla, kánoe). Za poplatek: motorizované vodní sporty vč. katamaranu na pláži, půjčovna kol, fitness (od 15 let).Aktivity pro dětiAnimační program Funtazie klub v období 16. 6 - 5.9. 2017. PRO DĚTI 4-15 LETFuntazie klub s českým animátorem• 3× týdně program plný soutěží a tematických aktivit• 2× týdně program „Snídaně bez rodičů“• 1× týdně program „Večeře bez rodičů“• Miniklub – kreativní aktivity, vědomostní soutěže, zábava, odpočinek• Sportování – vodní soutěže, soutěže na pláži, na hřišti, sportovní turnaje• Dětské sladkovodní bazény• Dětské hřiště – houpačky, skluzavka, prolézačky• Večerní minidisko v amfiteátruPopis All InclusiveSnídaně formou bufetu (07.00–10.30 hod.)  Oběd formou bufetu (12.30–14.30 hod.)  Večeře formou bufetu (19.00–22.00 hod.), show cooking Restaurace a la carte (mořská) 1 x pobyt - rezervace nutná Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.) Snack (10.00–19.00 hod. a 22.00-07.00 hod.) Káva, čaj, zákusky 24 hod. na recepci  Popis pokojůDR: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, lednička, individuální klimatizace, telefon,TV/sat., trezor za poplatek a balkon nebo terasa. FR: viz DR, 1 prostornějšímístnost. Velikost pokoje 30 m2. FR1: viz DR, ložnice oddělená dveřmi. Velikost pokoje 35 m2. FRS: viz DR, ložnice oddělená dveřmi. Velikost pokoje 42 m2. Dětská postýlka možná zdarma (na vyžádání).

Popis lokality ubytování

PlážDlouhá písečná pláž s hrubým pískem (při vstupu do vody oblázky), oddělená od hotelu místní málo frekventovanou komunikací. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, osušky oproti kauci.PolohaU dlouhé písečnooblázkové pláže, oddělený místní málo frekventovanou komunikací. Centrum městečka Kardamena 3 km (zastávka busu u hotelu), od hlavního města Kos cca 30 km. Nemocnice ve městě Kos. Vodní svět – aquapark Lido Water Park – poblíž Mastichari (cca 25 km).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.