Gaia Village

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kos, Tigaki
Název ubytování Gaia Village
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 13 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jeden z nejoblíbenějších hotelů v naší nabídce na Kosu, do kterého se díky kvalitním, prověřeným službám, výborné stravě a příjemnému personálu každoročně vracejí velmi spokojení klienti. Hotel nabízí široké vyžití pro klienty všech věkových kategorií a to především rodiny s dětmi.

Popis stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy a večeře), v odpoledních hodinách na baru lehké občerstvení (snacky, sendviče). Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Pro děti zmrzlina v odpoledních hodinách na baru zdarma.

Popis ubytování

UbytovaniPokoje s balkonem
nebo terasou (dveře na balkon či terasu
chráněny moskytiérou) a
sociálním zařízením (sprcha nebo vana,
WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou na vyžádání (za poplatek).
Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost ve standardních pokojích jsou dva dospělí a jedno dítě. Hotel dále nabízí rodinné pokoje. Maximální obsazenost rodinných pokojů jsou tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti. Na vyžádání a za příplatek jsou k dispozici pokoje až pro pět osob.

Popis lokality ubytování

PolohaKomplex leží v nádherné a udržované zahradě, ve velmi klidné části letoviska Tigaki, cca 20 km od letiště a cca 12 km od hlavního města. Centrum letoviska je vzdáleno cca 200 m od hotelu a klientům nabízí několik možností návštěvy místních taveren, barů a turistických obchůdků. Hotel je vzdálen cca 300 m od krásné písčité pláže.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.