Golden Star Studios

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Lefkáda, Nidri
Název ubytování Golden Star Studios
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 12 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

velice oblíbený apartmánový dům stranou nejrušnější části letoviska Nidri na východní straně ostrova, ale v pěším dosahu míst zábavy a rozptýlení. Vyhledávaný nejen těmi klienty, kteří využívají během dovolené bazén, ale i rodinami s dětmi. Kromě studií zde najdete i pokoje se snídaní bez vlastní kuchyňky.

Popis stravování

vlastní nebo i možnost dokoupení polopenze. Snídaně je pak podávaná přímo v domě, večeře v blízké taverně v přístavu, která nabízí velmi chutné a kvalitní menue přímo v češtině.

Popis ubytování

Ubytovánívelmi pěkný dům s vlastním bazénem a barem, kde najdete pouze 6 studií a 1 pokoj bez kuchyňky, z nichž většina má výhled na hezký bazén. Všechna prostorná 2-lůžková studia s možností až 2 přistýlek jsou vybavena moderním vlastním příslušenstvím se sprchou a fénem, kuchyňským koutem se základním nádobím a ledničkou, individuální klimatizací (za příplatek 4 Eur/den) a balkonem. Na podlaze je dlažba. Součástí domu je i recepce se společenskou místností a malým barem majitele. Zde nebo přímo u bazénu jsou podávány snídaně. Lehátka i slunečníky u bazénu jsou zdarma a na pláži za poplatek. Celý dům je umístěn v bohaté zeleni v uzavřeném komplexu a nabízí řadu aktivit jako například úvod do základů potápění v bazénu atd.

Popis lokality ubytování

polohamoderní a dobře vybavený samostatně stojící apartmánový dům se nachází v centru městečka Nidri ale zároveň stranou veškerého dopravního ruchu a bujarého nočního života. Vzdálenost od příjemné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře je cca 150 m. Dům leží na východní straně ostrova a nabízí ideální polohu pro výlety po celém ostrově. Tatp část se vyznačuje koupáním bez vln, které najdete na západním pobřeží. Doporučujeme si půjčit auto nebo motorku a objevovat nevšední scenérie, romantická zákoutí či neskutečně rozmanité pláže celého ostrova. S pevninou je ostrov spojen zvedacím mostem a tak ani tato část Řecka Vám nemusí zůstat zapovězena v době Vašich výletů po okolí. Apartmánový dům je vzdálen od letiště necelých 40 km, od hlavního města Lefkas 15 km a centra letoviska cca 100 m.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.