Grecotel Pella Beach

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Chalkidiki, Hanioti
Název ubytování Grecotel Pella Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 16 640 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování polopenze formou bohatého bufetu, možnost dokoupení obědů. Pro děti od 3 do 12 let nabízí Grecoland Tasty Corner zdarma od 11.00 do 17.00 hodin čerstvé ovoce, jogurty, sušenky, zmrzlinu, mléko, čaj, vodu a džusy. Obědy zahrnují polévku, zeleninu, těstoviny, rybu, pizzu, domácí burgery, saláty a další dětská jídla včetně nápojů.

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduPojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaHotel Pella Beach patřící renomovanému hotelovému řetězci Grecotel, byl vybudován přímo u písčito-oblázkové pláže poloostrova Kassandra na okraji malebného letoviska Hanioti, asi 300 metrů od jeho centra.Vybavení hotelurecepce s nepřetržitou službou, televizní místnost, restaurace, kavárna, taverna a bar na pláži, půjčovna horských kol, která připravuje nabídku cykloturistických výprav, plážové vodní sportySport & zábava all inclusiveranní rozcvička, aqua aerobik, boccia, stolní tenis a plážové hryInternetové stránky hoteluwww.pellabeach.com

Popis lokality ubytování

Obecný popisŘecké letovisko Hanioti s krásnou promenádou a proslulou pláží každoročně vítá turisty z celé Evropy. Hanioti se rozkládá v jižní části východního pobřeží výběžku Kassandra, podél několik kilometrů dlouhé pláže z bílého písku a oblázků. Letovisko s pěší zónou a dobrou turistickou infrastrukturou je pečlivě udržované. Najdete tu jak kavárny městského stylu a moderní bary, tak i typické řecké taverny, rybářské hospůdky a rázovité krámky.
Transfer z letiště asi 1 hodinu a 40 minut autobusem, 1 hodinu a 15 minut taxíkem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.