Grecotel Pella Beach

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Chalkidiki, Hanioti
Název ubytování Grecotel Pella Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 15 930 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování polopenze formou bohatého bufetu, možnost dokoupení obědů. Pro děti od 3 do 12 let nabízí Grecoland Tasty Corner zdarma od 11.00 do 17.00 hodin čerstvé ovoce, jogurty, sušenky, zmrzlinu, mléko, čaj, vodu a džusy. Obědy zahrnují polévku, zeleninu, těstoviny, rybu, pizzu, domácí burgery, saláty a další dětská jídla včetně nápojů.

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduPojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaHotel Pella Beach patřící renomovanému hotelovému řetězci Grecotel, byl vybudován přímo u písčito-oblázkové pláže poloostrova Kassandra na okraji malebného letoviska Hanioti, asi 300 metrů od jeho centra.Vybavení hotelurecepce s nepřetržitou službou, televizní místnost, restaurace, kavárna, taverna a bar na pláži, půjčovna horských kol, která připravuje nabídku cykloturistických výprav, plážové vodní sportySport & zábava all inclusiveranní rozcvička, aqua aerobik, boccia, stolní tenis a plážové hryInternetové stránky hoteluwww.pellabeach.comFirst minutePlatí do vyprodání, podmínkou je doplatek plné ceny zájezdu nejpozději do 8.3.2019. Platba je nerefundovatelná, doporučujeme připojištění na storno zájezdu.

Popis lokality ubytování

Obecný popisŘecké letovisko Hanioti s krásnou promenádou a proslulou pláží každoročně vítá turisty z celé Evropy. Hanioti se rozkládá v jižní části východního pobřeží výběžku Kassandra, podél několik kilometrů dlouhé pláže z bílého písku a oblázků. Letovisko s pěší zónou a dobrou turistickou infrastrukturou je pečlivě udržované. Najdete tu jak kavárny městského stylu a moderní bary, tak i typické řecké taverny, rybářské hospůdky a rázovité krámky.
Transfer z letiště asi 1 hodinu a 40 minut autobusem, 1 hodinu a 15 minut taxíkem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.