Heronissos Hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta
Ubytování Heronissos Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 16 596 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Heronissos Hotel se nachází v městečku Hersonissos, ve vzdálenosti cca 25 km od letiště v Heraklionu. V blízkosti se nachází obchody, restaurace, bary, kluby a diskotéky. Přístav je vzdálený od hotelu cca 100 m, autobusová zastávka cca 200 m. 

Pláž
Píščito-oblázková pláž se nachází cca 70 m od hotelu. Na pláž musíte přejít přes silnici. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení
Recepce 24h, bazén, lehátka u bazénu (zdarma), restaurace, posilovna, vybavení pro handicapované hosty.

Pokoje
Heronissos Hotel disponuje 127 pokoji. Našim klientům nabízíme pokoje dvoulůžkové s možností 1 přistýlky. V každém z nich je balkón, koupelna (sprchový kout, wc), telefon, TV, sejf (za poplatek cca 20 EUR/týden, 25 EUR/2 týdny), lednička, vysoušeč vlasů, individuálně řízená klimatizace, dětská postýlka na vyžádání.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:15-09:30), oběd (13:00-14:00), večeře (18:30-21:00) ve formě bufetu v hlavní restauraci. Místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, brandy, gin, whiskey, likéry) a nealkoholické nápoje (voda, káva, sycené nápoje i nesycené) v době 10:00-23:00.

Sport a zábava
Heronissos Hotel nepořádá animační program. Hosté můžou zdarma využívat posilovnu. Za poplatek: billiard. V blízkosti hotelu se nachází akvárium Aquaworld (cca 100 m) a aqua park (hned vedle).

Internet
Wi-Fi na vyznačeném místě zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://www.hersotels.gr

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/kreta-heraklion-wczasy/heronissos-hotel

Náš názor
Příjemný hotel v okouzlujícím přímořském městečku, ideální pro osoby, které ocení odpočinek v těsné blízkosti různých atrakcí. Celkově doporučujeme Heronissos Hotel mladým lidem, kteří hledají dobrou zábavu v městečku Hersonissos. V blízkosti se nachází spousta restaurací a taveren, ve kterých můžete ochutnat tradiční řeskou kuchyni.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného hotelu, péči polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu uvedeno jinak) a osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.ProgramDen první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety: Varšava, Katovice, Krakov, Gdańsk, Wroclaw, Poznań, Bydhošť a Lodž. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.JinéKRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční dost drahé. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odletem.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Kréta ve znamení Zorby a býčího kultu Jsme na Krétě. Vymetené oblakuprosté azurové nebe při vystoupení z letounu vás ujistí o správné volbě dovolenkové destinace. Mínojská civilizace patří k základnímu vzdělání a báje o Atlantidě jsou směrovány právě do této oblasti. Začněme tedy krétskou atrakcí číslo jedna - Knossem.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.