Hotel Avra Beach

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Lefkada, Nidri
Ubytování Hotel Avra Beach
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 22 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně: Snídaně formou bufetu podávané v příjemném prostředí hotelové restaurace. Večeře: Večeře podávané v hotelové restauraci jsou 3-chodové (předkrm, hlavní jídlo, dezert nebo ovoce) s výběrem z připraveného menu.

Popis ubytování

UbytováníPěkně zařízené dvoulůžkové pokoje
s vlastním soc. zařízením jsou
vybaveny klimatizací, ledničkou,
trezorem a balkonem. V pokojích
je možnost jedné přistýlky pro děti
i pro dospělé (max. obsazenost 3 dospělé osoby).

Popis lokality ubytování

OkolíHotel Avra Beach 3* se nachází v letovisku Nidri (Lefkada, Řecko) v klidnějším prostředí přímo
u oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Hotel
spojuje s pláží zahrada s příjemným posezením ve stínu
stromů a pěknými výhledy na moře a okolní ostrůvky. Lehátka
a slunečníky na pláži jsou za poplatek. Hotel má vnitřní
restauraci, bar, venkovní terasu s posezením i tavernu přímo
u pláže. Do centra letoviska a přístavu s mnoha restauracemi
a obchůdky dojdete za 5 minut. Návštěvníkům hotelu je
k dispozici TV koutek, internetový koutek a Wi-Fi zdarma.

Program zájezdu

Popis

Pláž: 0 m • písečno-oblázková | ZDARMA: lednice • klimatizace • Wi-Fi • sejf

POBYTOVÁ TAXA

Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení a činí od 0,50 EUR do 4 EUR za pokoj/noc.

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ

Informace o možnostech parkování u letiště v Brně, Praze a Ostravě najdete ZDE.

DOPRAVA

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.

SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP

Všem klientům, kteří si do 31. 3. 2020 koupí pobytový zájezd, bude poskytnuta sleva ve výši: 10 % do 31. 12. 2019 8 % do 31. 01. 2020 6 % do 29. 02. 2020 4 % do 31. 03. 2020 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků, pokud je doprava zvlášť, tak i z dopravy a maximální výše slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY

Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili zájezdu organizovaného naší cestovní kanceláří) bude poskytnuta sleva při zakoupení pobytového zájezdu ve výši: 12 % do 31. 12. 2019 10 % do 31. 01. 2020 8 % do 29. 02. 2020 6 % do 31. 03. 2020 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků, pokud je doprava zvlášť, tak i z dopravy a maximální výše slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

SLEVY PRO SENIORY

Všem osobám starším 55 let bude poskytnuta sleva při zakoupení POBYTOVÉHO zájezdu ve výši 10 % ze základní ceny. Maximální výše této slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Sleva bude poskytnuta i 1 osobě cestující společně bez ohledu na věk. Požadavek na tuto slevu je nutno uvést při přihlášení na zájezd, není uplatněna automaticky a nelze ji uplatňovat zpětně. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami. Sleva není poskytována osobám na přistýlce.

Příplatky

večeře dospělý (os/noc) - 350,- Kč | večeře dítě 2-12 let (os/noc) - 250,- Kč | komplexní pojištění ERV včetně léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 490,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA TAM (os/let) - 400,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA ZPĚT (os/let) - 400,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 350,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 350,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 600,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 600,- KčTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.