Hotel Elea Beach

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Korfu, Dassia
Ubytování Hotel Elea Beach
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 24 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu. All inclusive: (za příplatek) Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, lehký snack během dne, zmrzlina, káva, čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.

Popis ubytování

UbytováníStandardní dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady nebo s výhledem na moře mají možnost 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, fén, koupelna a balkon.
Rodinné pokoje až pro 4 osoby jsou na vyžádání.

Popis lokality ubytování

OkolíHotel Elea Beach 4* umístěný v nádherné zahradě pod horou Pantokrator leží přímo u krásné oblázkové pláže, která
je pro svou čistotu moře oceněná „modrou vlajkou“. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi a sejf (za poplatek), fitness, směnárna, výtah, restaurace, 2 bary, bazén, dětský bazén, mini klub a hřiště. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Zahrát si můžete stolní tenis, tenis, vodní pólo nebo si zacvičit aerobik či vodní gymnastiku. Hotel pořádá animační programy pro děti a večerní show. Na pláži můžete využít bohatou nabídku vodních sportů (za poplatek). Centrum letoviska je vzdáleno 350 m a najdete zde taverny, bary s živou hudbou a obchody. 200 m od hotelu je autobusová zastávka, ze které se pohodlně dostanete linkovým autobusem za poznáváním do hlavního města Kerkyry nebo za dalšími zajímavými místy ostrova. Výborná poloha přímo u pláže a zároveň v blízkosti centra je zárukou příjemné dovolené.

Program zájezdu

Popis

Pláž: 0 m • oblázková | ZDARMA: klimatizace • lednice • TV/SAT • lehátka a slunečníky u bazénu

PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ

Informace o možnostech parkování u letiště v Brně, Praze a Ostravě najdete ZDE.

DOPRAVA

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.

POBYTOVÁ TAXA

Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení a činí od 0,50 EUR do 4 EUR za pokoj/noc.

SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP

Všem klientům, kteří si do 31. 3. 2020 koupí pobytový zájezd, bude poskytnuta sleva ve výši: 10 % do 31. 12. 2019 8 % do 31. 01. 2020 6 % do 29. 02. 2020 4 % do 31. 03. 2020 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků, pokud je doprava zvlášť, tak i z dopravy a maximální výše slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY

Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili zájezdu organizovaného naší cestovní kanceláří) bude poskytnuta sleva při zakoupení pobytového zájezdu ve výši: 12 % do 31. 12. 2019 10 % do 31. 01. 2020 8 % do 29. 02. 2020 6 % do 31. 03. 2020 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků, pokud je doprava zvlášť, tak i z dopravy a maximální výše slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

SLEVY PRO SENIORY

Všem osobám starším 55 let bude poskytnuta sleva při zakoupení POBYTOVÉHO zájezdu ve výši 10 % ze základní ceny. Maximální výše této slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Sleva bude poskytnuta i 1 osobě cestující společně bez ohledu na věk. Požadavek na tuto slevu je nutno uvést při přihlášení na zájezd, není uplatněna automaticky a nelze ji uplatňovat zpětně. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami. Sleva není poskytována osobám na přistýlce.

Příplatky

standardní jednolůžkový pokoj (os/noc) - 1660,- Kč | all inclusive dospělý (os/noc) - 770,- Kč | all inclusive dítě 2-12 let (os/noc) - 460,- Kč | komplexní pojištění ERV včetně léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 490,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA TAM (os/let) - 400,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA ZPĚT (os/let) - 400,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 350,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 350,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 600,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 600,- KčTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.