Hotel Elinotel Polis - Dotované pobyty 50

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Chalkidiki, Chanioti
Ubytování Hotel Elinotel Polis
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 18 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
vyhledávaný hotel s nezaměnitelnou přátelskou atmosférou prošel v roce 2010 celkovou rekonstrukcí. Nachází se v letovisku Chanioti, cca 500 m od centra letoviska, ve kterém se nachází velký počet restaurací, taveren, obchůdků, barů a kaváren. Chanioti patří k největším, nejznámějším a nejžádanějším letoviskům na Kassandře. Za svou oblíbenost vděčí krásné přírodní scenérii, kvalitní písečné pláži, bohaté nabídce atraktivních vodních a adrenalinových sportů, čistému moři, romantickým zákoutím a zeleným parkům. Letiště v Soluni je vzdáleno cca 90 km od hotelu.

Vybavenost
vstupní hala s recepcí, salonek se SAT TV, výtah, vnitřní a venkovní restaurace, venkovní bazén, dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), bar a snackbar u bazénu, kavárna. WiFi v prostoru recepce.

Ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem, vlastní soc. zařízení, klimatizace (za poplatek), fén, lednička, telefon, SAT TV, trezor (za poplatek).

Pláž
písečná pláž s pozvolným vstupem do moře (vhodná pro děti i seniory) se nachází cca 350 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Na pláži je k dispozici pojízdný bar s občerstvením (za poplatek).

Sport a zábava
kulečník (za poplatek), na pláži široká nabídka vodních sportů (za poplatek).

Popis stravování

Stravování All inclusive - snídaně (7.00–10.00), obědy (12.30–14.30) a večeře (19.00–21.30) formou švédských stolů. Neomezené množství místních vybraných alkoholických (bílé a červené víno, ouzo, brandy, tsipouro a pivo) a nealkoholických nápojů (9.00–23.00).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceChalkidiki leží v severní části řecké pevniny, v jihovýchodní části kraje střední Makedonie, kde vybíhajído Egejského moře tři ostny Poseidonova trojzubce. Výběžky tří prstů poloostrova jsou pokryty horskýmimasivy s překrásnou zelení, které střeží nejvyšší hora Itamos vysoká 808 m n.m. Poloostrov Chalkidikinabízí jedinečné prostředí, lesnaté horské terény vhodné k turistickým procházkám, čistý vzduchi ozdravné termální prameny. To vše na dosah od křišťálových průzračných vod Egejského moře a bílýchpísčitých pláží. Jedinečnou atmosféru poloostrova doplňují historické památky, tiší svědci dávnéminulosti. Oblíbená letoviska naleznete na nejzápadnějším „hrotu“ trojzubce, na poloostrově Kassandra.Pokud jste milovníky přírodních krás, zamilujete se do prostředního „prstu“ poloostrova Sithonie. Třetíz „hrotů“ Poseidonova trojzubce Athos je z větší částí tvořen mnišskou republikou, kde je přístup turistůmznačně omezen a ženám pak naprosto odepřen. Rozhodně nezapomeňte ochutnat jedinečnoua velmi chutnou řeckou kuchyni se zajímavými kombinacemi chutí a vůní. Olivy, fíky, jedlé kaštany patřívedle vynikajících vín, oleje, medu a sýrů k místním specialitám. Tzatziki, souvlaki, musaka, skopovéči jehněčí maso připravené na grilu, dolmades a salát choriatiko získávají na chuti s jemnou pálenkourakií, našince rozhodně potěší skvělé řecké pivo Mythos. Chalkidiki je ideální lokalitou i pro výletydo vnitrozemí Řecka.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.