Hotel Karteros - Dotované pobyty 50

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta
Ubytování Hotel Karteros
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 14 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
velmi příjemný rodinný hotel je situován 7 km východně od hlavního města Heraklionu a pouhých 200 m od jedné z nejslavnějších krétských pláží – Amnisos. V okolí hotelu se nachází obchůdky, taverny a bary s možností příjemné večerní zábavy. Nedaleko hotelu je největší zábavní vodní park na Krétě, což ocení zejména vyznavači vodních radovánek a děti. Vzdálenost od letiště cca 6 km.

Vybavenost
bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), lobby bar, recepce, TV koutek, dětské minihřiště, stolní tenis, restaurace, hotelová zahrada, billiárd, WiFi (zdarma), výtah.

Ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem a výhledem na moře nebo do zahrady a okolí, klimatizace (zdarma), lednička, fén, trezor, TV a rádio, dětská postýlka na vyžádání (zdarma).

Pláž
pouhých 200 metrů od hotelu se nachází krásná 3 km dlouhá písečná pláž Amnisos, kterou měl navštívit i bájný Odysseus při své zpáteční cestě z Trojské války. Plážový servis za poplatek.

Sport a zábava
možnost zapůjčení auta či využití vodních sportů (za poplatek). Ideální místo a hotel pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi.

Popis stravování

Stravování ALL INCLUSIVE - snídaně (7:30-9:30), obědy (14:00-15:00) a večeře (19:30-21:00) formou švédských stolů (řecká + mezinárodní kuchyně). Snack bar - sendviče, sladkosti, zákusky, sušenky, káva, čaj (11:00–19:00). Pivo, víno, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11:00-22:45).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceKréta je největším a nejrozmanitějším řeckým ostrovem. Je jako stvořena pro odpočinek a její jedinečnosti půvab ocenili již antičtí bohové. Úžasné přírodní scenérie, tisíciletá historie, staré mythologicképříběhy zanechávají v duši pocit maximální kompatibility.Kréta je kolébkou evropské civilizace. Ostrov je dodnes opředený mýty a tajemstvími dávné doby.Stačí jen vzpomenout na nejvyššího boha Dia, krásnou Evropu či odvážného These a milující Ariadnu.Z historických památek patří mezi nejznámější Minojské paláce Knossos, Gortys a Festos.Milovníky přírodních krás potěší nejdelší soutěska Evropy Samaria, překrásná planina Lasiti s krápníkovoujeskyní Dikti nebo proslulé pláže s narůžovělým korálovým pískem Elafonisi či kouzelná LagunaBalos. Výjimečně krásná je i pláž s palmovým hájem Vai. Díky členitým útesům s mnoha jeskyněmia bohaté podmořské fauně i floře si zde na své přijdou i vyznavači potápění. Ke Krétě patří i malýostrov Gavdos s velmi osobitým charakterem. Skalní útvar na Gavdos zvaný „Tripiti“ je nejjižnějšímbodem nejenom Kréty, nýbrž i celé Evropy.Divoké pobřeží, křišťálově čisté moře, nádherné pláže lákají každoročně turisty z celého světa. Pestrobarevnostostrova si podmaní každého. Úrodné planiny, bohaté mořské vody plně zásobují krétskoukuchyni, která je zdravá, lehká a velice chutná a je jedinečnou kombinací chutí a vůní. Olivy, fíky,jedlé kaštany patří vedle vynikajících vín, oleje, medu a sýrů k místním specialitám. Tzatziki, souvlaki,musaka, skopové či jehněčí maso připravené na grilu, dolmades a salát choriatiko získávají na chutis jemnou pálenkou raki. Našince rozhodně potěší skvělé řecké pivo Mythos. Ve vnitrozemí Krétya na jižním pobřeží stále ještě naleznete malebné tradiční vesničky. Kréťané jsou velmi hrdí,nezávislía pohostinní lidé.Kréta je nazývána šestým světadílem a navštívíte-li tento ostrov, zamilujete si jej. Naplňte zde i Vy svépředstavy o pohádkové dovolené...Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Kréta ve znamení Zorby a býčího kultu Jsme na Krétě. Vymetené oblakuprosté azurové nebe při vystoupení z letounu vás ujistí o správné volbě dovolenkové destinace. Mínojská civilizace patří k základnímu vzdělání a báje o Atlantidě jsou směrovány právě do této oblasti. Začněme tedy krétskou atrakcí číslo jedna - Knossem.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.