Hotel Lido Star

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Rhodos, Faliraki
Ubytování Hotel Lido Star
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 15 351 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze: Snídaně formou bufetu a servírované večeře (předkrm, hlavní jídlo výběrem ze 2 menu, salát).

Popis ubytování

UbytováníJednoduše zařízené dvoulůžkové
pokoje s možností
1 přistýlky pro dospělou
osobu nebo 2 přistýlek pro
děti do 13 let, klimatizace
(cca 7 €/den), lednice, TV/
SAT, fén, koupelna a balkon
nebo terasa. Na vyžádání
pokoj orientován na mořskou
stranu (za příplatek).

Popis lokality ubytování

OkolíMenší hotel s rodinnou atmosférou má jedinečnou polohu přímo u krásné písečné pláže s pozvolným vstupem
do moře a možností pronájmu lehátek a slunečníků. Je situován v klidné části letoviska, přesto však jen 500 m od
jeho centra s nesčetným množstvím různých obchůdků, taveren, restaurací i nočním životem. Nejbližší obchůdek
je hned naproti hotelu. Hostům je k dispozici recepce s možností pronájmu sejfu (cca 3 €/den), Wi‑Fi
u recepce
zdarma, TV koutek, restaurace a snack bar u pláže. Když vás lenošení na pláži a pálící slunce přestanou bavit,
můžete vyzkoušet některý z vodních sportů nebo si zajít na oběd do jedné z mnoha taveren nabízejících chutné
řecké speciality. Vaše děti jistě rády zavítají také do místního lunaparku nebo akvaparku. Díky pravidelnému autobusovému
spojení s hlavním městem Rhodos (cca 15 km) můžete poznat, proč se řadí mezi jedno z nejkrásnějších
měst a to nejen pro jeho historickou část zapsanou na seznam UNESCO. Doporučujeme nenáročným
klientům hledajícím ubytování přímo na pláži s možností nákupů a nočního života.

Program zájezdu

Popis

Pláž: 0 m | ZDARMA: lednice, TV/SAT, Wi‑Fi

PRAHA - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ

Parkujte pohodlně a bezpečně u letiště v Praze. Díky našemu PROMO KÓDU získáte nižší cenu. Parkování na hlídaném parkovišti firmy Go parking.

OSTRAVA - ZVÝHODNĚNÉ PARKOVÁNÍ

Našim klientům zajišťujeme parkování na letišti v Ostravě za zvýhodněných cenových podmínek. Cena za parkování do 8 kalendářních dnů je 550 Kč, cena parkování do 12 kalendářních dnů je 880 Kč. Službu „parkování na letišti v Ostravě“ je nutné uvést do smlouvy o zájezdu do příplatků a uhradit spolu se zakoupeným zájezdem.

BRNO - AKCE PARKOVÁNÍ ZDARMA

U tohoto zájezdu u odletů z Brna nabízíme našim zákazníkům přihlášeným do 31. 3. 2017 možnost parkování na letišti v Brně ZDARMA. Požadavek na zajištění parkování je nutno uvést ve smlouvě o zájezdu ihned při přihlášení a nelze jej uplatňovat zpětně.

DOPRAVA

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety pro pobyty 10/11 nocí jsou z Brna, Prahy a Ostravy – úterý/pátek. Odlety pro pobyty 7 nocí jsou z Brna, Prahy a Ostravy – pátek/pátek.

SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP

Všem klientům, kteří si koupí pobytový do 31.3.2017, bude poskytnuta sleva ve výši: 10 % do 31. 12. 2016 8 % do 31. 01. 2017 6 % do 29. 02. 2017 4 % do 31. 03. 2017 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků, pokud je doprava zvlášť, tak i z dopravy a maximální výše slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY

Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili zájezdu organizovaného naší cestovní kanceláří) bude poskytnuta sleva při zakoupení pobytového zájezdu ve výši: 12 % do 31. 12. 2016 10 % do 31. 01. 2017 8 % do 28. 02. 2017 6 % do 31. 03. 2017 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků, pokud je doprava zvlášť, tak i z dopravy a maximální výše slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

SLEVY PRO SENIORY

Všem osobám starším 55 roků bude poskytnuta sleva při zakoupení pobytového zájezdu ve výši 10 % ze základní cenyzájezdu. Maximální výše této slevy je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Sleva bude poskytnuta i 1 osobě cestující společně bez ohledu na věk. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.

Příplatky

jednolůžkový pokoj (os/noc) - 940,- Kč | výhled na moře (os/noc) - 280,- Kč | komplexní pojištění ERV včetně léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 490,- Kč | parkování na letišti v Brně (1 vozidlo/pobyt) při nahlášení do 31. 3. 2017 - zdarma | parkování na letišti v Brně (1 vozidlo/pobyt) - 890,- Kč | navýšení hmotnosti zavazadla z 15 kg až do 23 kg - LET TAM (zavazadlo/let) - 500,- Kč | navýšení hmotnosti zavazadla z 15 kg až do 23 kg - LET ZPĚT (zavazadlo/let) - 500,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 290,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 290,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA TAM - 350,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA ZPĚT - 350,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 490,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 490,- KčTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.